• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Usunięcie czy wydłużenie wędzidełka?

gitek18

New member
Witam

mam 20 lat, dzis bylem na bilansie w ośrodku zdrowia i w końcu, po jakichś trzech latach, zebrałem się na odwagę i powiedziałem lekarzowi, że mam problem z wędzidełkiem. Dostałem skierowanie do urologa, jutro będę dzwonił zapisać się na wizytę.
I tu mam pytanie, jeżeli będę miał mieć zabieg, to czy to będzie zabieg wydłużenia czy usunięcia tego nieszczęsnego wędzidełka? Mam wybór? Bo powiem szczerze że po tylu latach użerania się z nim nie mam zbytnio ochoty dłużej się z nim męczyć i najchętniej to całkowicie bym go usunął :p Czy to lekarz decyduję czy mogę wybrać?

Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam
 

trol

New member
Powiem Ci chlopie tak, ze lekarz powie Ci co bedzie lepiej zrobic czu usunac przy przedluzyc. Jak idziesz prywatnie to tak samo Ci powie co jego zdaniem jest lepiej zrobic, ale przeciez Ty placisz, wiec wymagasz i mozesz poprosic co Ty chcesz z tym zrobic. Ja osobiscie mialem zabieg prywatny i chcialem pelne obrzezanie, ale lekarz stwierdzil, ze nie potrzeba i zrobil mi czesciowe, jestem ponad 2 tygodnie po zabiegu i mial racje wystarczylo czesciowe, wiec jak Ci napisalem zrob tak co dla Cb jest slusze, bo przy calkowitym obrzezaniu , stulejka nie powroci, ale mnie jakos lekarz przekonal i jestem szczesliwy, bo mam penisa jakby nic nie bylo robione
 

shogo

New member
Z moich obserwacji zdjęć na tym forum wynika, że przedłużenie a usunięcie wędzidełka to jest to samo
 

gitek18

New member
Dzięki za odpowiedzi!
Tylko, że wyszła lipa, bo dzwoniłem dzisiaj i wizytę u urologa mam dopiero na sierpień... niestety nie stać mnie na to, żeby iść prywatnie, to sobie troche poczekam :( chociaż będę dzwonił co jakiś czas, może jakiś wolny termin uda się wcześniej złapać.

Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam..
 

trol

New member
a nie masz w okolicy gdzies innego miasta, gdzie moglbys tez zadzwonic i sie spyta, albo innego urologa??
 

gitek18

New member
Mam, dzwoniłem dzisiaj, udało załatwić się wizytę na za miesiąc, w tym samym mieście:) Wkurza mnie to, że i tak trzeba czekać, ale lepiej miesiąc niż trzy :p
 

trol

New member
no o masz szczescie, szybko zleci, zobaczysz;p ja tez mialem czekac 3 miesiace , ale sie wkurzylem i poszedlem prywatnie i czekalem dzien :D
 

gitek18

New member
Cześć wszystkim :)

no i nadszedł ten dzień, za dwie godziny mam wizytę u urologa ;) nie wiem dokładnie czego się spodziewać, troche się denerwuję, ale odetchnę z ulgą jak już będzie po wizycie i mam nadzieje ze wszystko będzie git:)

pozdrawiam
 
Do góry