krótkie wędzidełko - wydłużenie czy usunięcie?

Buos

Member
Mam problem z za krótkim wędzidełkiem, byłem u lekarza, który stwierdził, że konieczne będzie jego usunięcie.
Przeglądałem różne fora i widzę, że w większości wykonywane jest wydłużenie, informacji o usunięciu znalazłem tylko kilka.
Załączam zdjęcia z prośbą o opinię.
http://s6.postimg.org/z8kdhfccx/image.jpg
View image: w3
Poza tym pytania:
1. Czy są to zabiegi stosowane wymiennie czy po prostu w tym przypadku nie da się inaczej. Lekarz nie chciał powiedzieć poza tym, że nie się da bo nie.
2. W wypadku usunięcia jak zmienia się odczuwanie przy stosunku czy masturbacji?
Czekam na informacje.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie kazde da sie wydluzyc w satysfakcjonujacy sposob dlatego usuniecie w takim wypadkach jest wskazane. Jezeli chodzi o odczucia to wiadomo ze jest ich mniej, tak samo jak jest ich mniej po obrzezaniu. Jaki zabieg miales robiony, plastyke?
 

Buos

Member
Wcześniej miałem robioną plastykę napletka, niestety lekarz nie załatwił przy tej okazji wędzidełka, które z racji dość skomplikowanego gojenia po poprzedniej operacji (szwy puściły po jednej stronie, potem po zdjęciu szwów rana ropiła się, ogólnie lekarza zmieniłem) nie dość że krótkie (i pewno takie już wcześniej było) to jeszcze trochę się wykrzywiło.
 

Buos

Member
Może ktoś z Was miał całkowicie usuwane wędzidełko? Jakie były wskazania do takiego rozwiązania, szczególnie czemu nie plastyka tylko usunięcie? Jakie odczucia po tym zabiegu?
 
Do góry