• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ustępująca stulejka?

Czy byłby problem ze stosunkiem w moim przypadku

  • Tak

    Votes: 0 0,0%
  • Nie

    Votes: 0 0,0%
  • Niewiadomo

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

bartek177

New member
Od pewnego czasu walcze ze stulejką w domu i to przynosi efekty. Ale teraz do żeczy:
-schodzi mi już teraz naskurek z zołędzia w okolo 2/3 (w wzwodzie oczywiście) bez najmniejszego problemu, nie czuje zadnego bulu itp. Ale jeśli chce go zdjąc calkiem czuje lekki dyskomfort przy nakladaniu naskórka na "rowki" nic strasznego ale odpręrzyć się przy tym nie da :lol:
Ale czy wystapił by jakis problem przy stosunku jeśli żołędz nie jest w 100% odryty tylko w ok. 2/3 tak jak u mnie?
Jeszcze troche poćwicze w domu bo efekty są duże :wink:
 

forest

New member
A nie lepiej pójść do lekarza, zapisac sie na zabieg i mieć z głowy?
Ćwiczenia czasem pomagają ale w niewielkim stopniu, stulejka ma to do tego że lubi powracać...
 

bartek177

New member
forest napisał:
A nie lepiej pójść do lekarza, zapisac sie na zabieg i mieć z głowy?
-do lekarza pójde jeśli domowe sposoby nie pomogą a jak narazie nieźle się spisują. Postanowiłem ze do końca roku poćwicze w domu a jak nic z tego nie wyjdzie to ide do lekarza... a widze cały czas poprawie wiec z tym lekarzem nie ma co się śpieszyć

Ćwiczenia czasem pomagają ale w niewielkim stopniu, stulejka ma to do tego że lubi powracać...
-tak zgadzam się jak bylem maly to mialem usuwaną stulejke (bez zabiegu 1 szarpnięcie lekarza i po klopocie) i teraz mi powróciła :/ ale wystarczyło by ze codziennie przed kompielą naciągał bym naskurek i napewno by nie wróciła spowrotem :!:
 

mlody87

New member
ale do lekarza powinienes isc. Moze przepisze Ci maść sterydową, która smarujesz przewężenie napletka. Takie "domowe" ćwiczenia moga się źle skończyć. Tak czy siak do lekarza powinieneś iść bo o fiutka dbać trzeba :) nie ma co ryzykować :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13
A Stulejka Stulejka 1

Podobne tematy

Do góry