• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Urolog Rzeszów

realny

New member
Witam. Chciałbym się dowiedzieć od osób z Rzeszowa i okolic,które miały zabieg stulejki u urologa w Rzeszowie.
Proszę o doradzenie do jakiego najlepiej się wybrać żeby dobrze wykonał zabieg itp.
Czekam na odpowiedź i z góry dziękuję.
 

Crede2

New member
Szukaj w dziale lekarze, był tam wątek o Rzeszowie. Akurat miałem zabieg w tym mieście, ale z efektu nie jestem zadowolony, więc lekarza ci nie polecę (chociaż miły i uprzejmy).
 

realny

New member
Miałeś zabieg plastyki czy obrzezanie...? no tak wyczytywałem właśnie i wiele osób ponoć chwali sobie dr. Huberta Kuźniara..
 

Krzys1

New member
To prawda. Ja właśnie z forum dowiedziałem się o Tym specjaliście i udałem się na prywatną wizytę do dr. Kuźniara. Zabieg miałem na NFZ robiony przez tego urologa i już blisko rok jestem po... Efekt końcowy - naprawdę świetny :) Polecam go. Wesoły, żartowniś który ma pewną i dobra rękę ;) Nie pożałujesz.
 

123guru

New member
Też polecam dr. Huberta Kuźniara, na zabieg z NFZ czekałem niecałe 3 tyg. sam zabieg miałem w szpitalu ORTOVITA / NZOZ PALOMED, super podejście do pacjenta, dużo stresu niepotrzebnego przed.
Jestem już 4 tygodnie po całkowitym obrzezaniu i wszystko ładnie już się zagoiło. Efekt końcowy naprawdę super, z tego co widzę jak inni na forum zostali "naprawieni" to szkodami mi ich.
 

szalony03

New member
Wszystko ładnie, pięknie, ale czy ktoś z wypowiadających się byłby w stanie wrzucić zdjęcia efektów zabiegu?
 

Buos

Member
lek. med. MP Rzeszów

Zdecydowanie odradzam doktora MP, który przyjmuje w kilku przychodniach prywatnie i w ramach NFZ w Rzeszowie, a także dwóch innych miejscach. Zajmował się stulejką. Szczegółowe jej losy znajdziecie na forum w wątku "Plastyka - 2 m-ce po, ropa, wędzidełko, konieczna poprawka?".
Poniżej podsumowanie dlaczego nie polecam go:
1. Punktualność: często się spóźniał, ustalenie odpowiedniej godziny przyjścia było kwestią przypadku, do tego na zabieg umówił wszystkich na jedną godzinę, co oznaczało prawie 5 g. czekania.
2. Uprzejmość
Niektóre teksty mógłby pan doktor zachować dla siebie. "No" na do widzenia, "ale pan delikatny" w odpowiedzi na prośbę o kilka dni zwolnienia po zabiegu (pan doktor na jednej ze stron figuruje jako kpt. lek. med. - więc podejście w tym zakresie wojskowe) czy podsumowanie "od tego się nie umiera", "może sobie pan innego lekarza poszukać" (i poszukałem, i jestem z tej rady b. zadowolony). Szczególnie jak się powiedziało panu doktorowi o swoich wątpliwościach związanych z leczeniem to zdecydowanie przestało być uprzejmie. A przecież ludzi najlepiej poznaje się, gdy jest problem.
3. Tłumaczenie choroby i leczenia
Większość moich pytań zbywane "później powiem", skończyło się jego pytaniem "czy ja tego nie mówiłem?" już niestety po zabiegu, gdy pojawiły się problemy. Zaraz po zabiegu gdyby mi pielęgniarka nie napisała na kartce nazwy specyfiku do odkażania to został by mi tylko "doktor internet". Niestety ogólne i narastające z wizyty na wizytę wrażenie olewania sprawy, konieczność szukania pomocy u innych, w internecie.
4. Kompetencje
Pierwsza diagnoza była w większości poprawna. Szkoda, że nie stwierdził drugiego problemu, który w pełni ujawnił się po zabiegu i teraz wymaga kolejnej interwencji. W międzyczasie dziwne zdejmowanie szwów: najpierw stwierdzenie, że nie ma narzędzi, potem szukanie po szawkach, i przykra niespodzianka następnego ranka, gdy na ranie pojawiła się ropa. Nie wiem czy bezpośrednio związane z dniem poprzednim, nie wiem czemu wtedy, a nie standardowo zaraz po operacji dostałem antybiotyk. Wolę się nie domyślać co było przyczyną ropienia, skoro po operacji było wszystko w porządku, a ja starałem się trzymać higienę korzystając ze wszelkich możliwych środków. Co gorsza pomimo, że zgłosiłem problem zaraz po zauważeniu, lekarz najpierw twierdził, że ropy nie ma bo jest antybiotyk, potem jak ją przyniosłem na kawałku papieru, kazał robić to co wcześniej, gdybym nie poprosił o pomoc lekarza rodzinnego chodziłbym z tą ropą pewno do dziś. Na szczęście lekarz rodzinny pomógł. Nie wiem jak to wpłynęło na gojenie, ale nie jest ono poprawne, wbrew temu co zobaczyłem w swojej karcie.
5. Więcej się do niego nie wybiorę. Nie polecam. Zmarnowałem mnóstwo czasu, prosty zabieg kosztował mnie wiele bólu i zmartwień, co gorsza pod jego nadzorem na końcu było gorzej niż na początku.
Ew. szczegóły buos@onet.pl
 
Ostatnia edycja:
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Urolog Rzeszów-Lublin Inne 2
M Rzeszów urolog Lekarze 4
M Urolog Rzeszów Inne 1
R Jaki urolog Małopolska? Krótkie wędzidełko, liszaj. Krótkie wędzidełko 6
G Urolog Warszawa Lekarze 2

Podobne tematy

Do góry