• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Urolog Piotr Cieśliński opinie. Nie polecam!

MarcinBbb

Member
Witam
Zakładam nowy temat żeby ostrzec, napisać opinie o lekarzu który przeprowadzał na mnie zabieg obrzezania .
Miałem przeprowadzony zabieg obrzezania przez Urologa Piotra Cieśliskiego w prywatnym gabinecie Gajowa 3 Poznan (grudzień 2021).

Na wizycie lekarz był miły i przyjazny zapewniał ze przeprowadzi zabieg estetycznie, zszyje ładnie, blizna bedzie delikatna i niewidoczna i nie będzie żadnych powikłań.
Przed samym zabiegiem poprosiłem lekarza żeby było zrobione ładnie i szybko się zgoiło, lekarz zapewnił ze tak bedzię.
Zabieg wykonany w strasznym pośpiechu w około 40 minut , lekarz założył bandaż i kazał zmienić po 24h.
Skasował za zabieg ( gotówka do ręki ).
Kolejnego dnia zmieniłem bandaż, kilka szwów się już nie trzymało, rana wyglądała tragicznie . Napisałem emaila do lekarza , powiedział ze się zrośnie i nic z tym nie robić wiec Okey czekałem , rana wyglądała coraz gorzej . Po 2 tygodniach miałem wizytę kontrolną, rana nadal było otwarta i dalej wyglądało to tragicznie lekarz założył 3 dodatkowe szwy zeby zamknąć ranę i powiedział ze bedzie się długo goiło .
Powiedział żebym przyszedł za 5-6 tygodni na kolejna wizytę .

Wtedy też wyraziłem moje niezadowoleni , ale nie byłem jakiś wulgarny/chamski.
Powiedziałem ze nie tak miało przebiegać moje leczenie i przed zabiegiem lekarz zapewniał mnie o krótkim gojeniu i estetycznym końcowym wyglądzie.
Lekarz stał się bardzo arogancki i policzył sobie 500 zł za wizytę .
Spytałem dlaczego tak drogo, wizyta kontrolna miała kosztować 200zl.
Lekarz powiedział chamsko ze poświecił swój czas, który kosztuje ( wizyta trwała 10min).
Zapłaciłem mu i się pożegnaliśmy .

Pojawiłem się ponownie po około 7-8 tygodniach blizna była paskudna, smarowałam już ja od kilku 3-4 tygodni maścią Contractubex.
Powiedziałem lekarzowi ze jestem nie zadowolony z efektu końcowego i uważam ze wykonał zabieg nie estetycznie, nie staranie zszył i dlatego mam nie ładne blizny .
Lekarz się podenerwował stwierdził ze taki mam organizm i skore dlatego powstały blizny co jest bzdurą .
Zapytałem sie lekarza co mam teraz z tym zrobić.
Lekarz zaproponował zabieg poprawkowy po sobie oczywiście płatny w 100% i znowu zapewniał ze tym razem będę zadowolony z efektu. Wiec ja na to dlaczego za pierwszym razem nie zrobił tego prawidłowo i kolejny poprawkowy zabieg powinien zrobić bezpłatnie w ramach swoich obietnic, gwarancji o estetycznym wyglądzie.
Na to Lekarz już poddenerwowany stwierdził ze nie ma czegoś takiego jak gwarancja estetycznego wyglądu i zaproponował żeby udać sido dobrego chirurga na poprawkę. I tak tez zrobiłem zgłosiłem sie do Dt Tondel .

Nigdy nie spotkałem się z takim
nie poszanowaniem ze strony Lekarza jakim okazał sie Pan Piotr Cieśliński, nie polecam wydałem mnóstwo pieniędzy, czasu i zostałem tylko okaleczony i oszpecony przez tego lekarza , który próbował namówić mnie jeszcze na kolejny żabie i wyciągnąć ode mnie kolejne 2 tys .

Dlaczego wybrałem tego Lekarza?
Ponieważ miał same dobre opinie, nawet tutaj na forum. Jest założycielem centrum medycznego Gajowa 3 Poznan (tam tez działa Dr Tondel) i poza tym niby ma mnóstwo tytułów z urologi i chirurgi tak przynajmniej podał na swojej stronie internetowej. Ogłasza się ze wykonuje estetycznie zabiegi obrzezania .
Wiec mu zaufałem ,wtedy jeszcze nie trafiłem na to forum i nie znalem Dr Tondel .

Ten Lekarz już chyba ma wywalone na pacjentów , jak sprawdzałem to ostatni rok same negatywne opinie dostaje .

Dziękuje wszystkim którzy przeczytali cały post .
 

MarcinBbb

Member
Tak to wyglądało od dołu i z boku tez była otwarta rana ale trochę mnie, ogólnie pościło może 7 z 20 szwów. Bardzo kiepskie szycie
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zawsze możesz dochodzic odszkodowania i zadośćuczynienia za wyrządzoną krzywdę. Masz na to bodajże 3 lata od zepsutego zabiegu. Pogoogluj o tym, znajdz kancelarie co takimi rzeczami sie zajmuje i sobie zadzwoń po porade.
 

lakiluk

Member
Też byłem u tego pseudo lekarza z zapaleniem prostaty, dał mi receptę na leki z identyczną substancją czynną jak poprzedni mój urolog i kazał zrobić TK kręgosłupa...idiota.Popieram kolegę w 100%.Biznesmen nie lekarz.
 

lakiluk

Member
Do listy ķonowałów z Poznania dodam jeszcze M.Pawlik,Ł.Wojnar,K.Krafczyński no i oczywiście wyżej wymieniony P.Cieśliński.Szkoda czasu i pieniędzy.
 

przemix

Active member
Tez miałem nieprzyjemność być na wizycie u tego „doktora”.
Wizyta trwała dosłownie chwile. Gość nawet nie spojrzał na historie mojego dotychczasowego leczenia. dostałem antybiotyk na 10 dni.
Najgorsze w mojej opinii było zachowanie lekarza. Robił wielką łaskę przepisując mi receptę.
Ogòlnie nie polecam.
 

MarcinBbb

Member
Zawsze możesz dochodzic odszkodowania i zadośćuczynienia za wyrządzoną krzywdę. Masz na to bodajże 3 lata od zepsutego zabiegu. Pogoogluj o tym, znajdz kancelarie co takimi rzeczami sie zajmuje i sobie zadzwoń po porade.
Myślałem nad tym, ale co się dowiedziałem to z lekarzem nie wygrasz prawo jest po ich stronie. Teraz jestem już po poprawce u Dr Tondel .
 

3xcięty

Active member
Też byłem w kancelarii i powiedzieli, że o estetykę ciężko kogoś pozwać, powiedzieli, że skoro miałem takie zalecenie i objawy stulejkowe zniknęły, to lekarz się obroni..
 

MarcinBbb

Member
Też byłem w kancelarii i powiedzieli, że o estetykę ciężko kogoś pozwać, powiedzieli, że skoro miałem takie zalecenie i objawy stulejkowe zniknęły, to lekarz się obroni.
Nie wygrasz z lekarzem, oni mają pieniądze zawsze się wybronią, ze życie ludzkie ratują.

W Stanach co roku oficjalnie umiera przez błędy lekarskie ponad 250tys osób, w Polsce o tym się nie mówi lekarze są nie tykalni .
 

latek777

Active member
z lekarzem niw wygrasz nigdy, oni mają syndrom boga, a prawda jest taka, ze tylko niewielka ich częśc to prawdziwi fachowcy a reszzta to konowały
 

toastt

Well-known member
Ja też chciałem dochodzić swoich praw odnośnie uszkodzenia mnie chinolonami, byłem u dobrego prawnika, który się specjalizuje w prawie medycznym i jego opinia (oczywiście odpłatna) brzmiała: nie wygrasz pan, szkoda kasy na mnie i pańskich nerwów. Na (wątpliwe) pocieszenie mogę napisać, że prędzej czy później wszystko złe, co ktoś ludziom czyni, prędzej czy później wróci do niego.
 

MarcinBbb

Member
Ja też chciałem dochodzić swoich praw odnośnie uszkodzenia mnie chinolonami, byłem u dobrego prawnika, który się specjalizuje w prawie medycznym i jego opinia (oczywiście odpłatna) brzmiała: nie wygrasz pan, szkoda kasy na mnie i pańskich nerwów. Na (wątpliwe) pocieszenie mogę napisać, że prędzej czy później wszystko złe, co ktoś ludziom czyni, prędzej czy później wróci do niego.
Chociaż prawnik zachował się prawidłowo i powiedział na czym stoisz, nie naciągał cię na dalsze koszty procesu.
 

MarcinBbb

Member
Witam
Mam problem lekarz Piotr Cieslinski o którym post co spaprał mi zabieg obrzezania
Właśnie napisał do mnie e-mail ze kieruje sprawę do kancelarii adwokackiej za to ze mu wystawiłem zła opinie.
Co tym myślicie ?
 

mati12

Well-known member
Ma dowód że ty wystawiłes negatywną opinie? Przecież n ambonie w kościele tego nie ogłosiłes może Cię cmoknąć
 

toastt

Well-known member
Witam
Mam problem lekarz Piotr Cieslinski o którym post co spaprał mi zabieg obrzezania
Właśnie napisał do mnie e-mail ze kieruje sprawę do kancelarii adwokackiej za to ze mu wystawiłem zła opinie.
Co tym myślicie ?
Przecież nie świadczysz nieprawdy, jaki efekt zabiegu jest to każdy widzi. Ja na twoim miejscu nie dałbym się zastraszyć.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Dobry kolo jest. Święta krowa. Ciśnienia nie trzyma. Albo blefuje albo taki durny jest, bo widać a masz fotorelacje że ciulato jest zrobione. Więc nawet jakby co masz zdjęcia do pokazania jak to przebiegało i jak wygląda efekt koncowy.
 
Ostatnia edycja:

MarcinBbb

Member
Ma dowód że ty wystawiłes negatywną opinie? Przecież n ambonie w kościele tego nie ogłosiłes może Cię cmoknąć
Na Google map wstawiłem i tam mam podane imię i nazwisko tak samo w e-mail mam imię i nazwisko, anonimowo nie wystawiałem .
Odpisalem mu e-mail ze chciał bym mu wystawić dobra opinie ale nie po tym co mi zrobił .
 

Podobne tematy

Do góry