• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Uprawianie seksu przy krótkim wędzidełku

Michal03125

New member
Witam, mam na imię Michał, mam 17 lat i od około dwóch lat wiem o swoim schorzeniu jakim jest krótkie wędzidełko napletkowe(w czasie wzwodu napletek zsuwa się jedynie poza żołądź, da się go odciągnąć leciutko dalej ale powoduje to ból, przy czym po ściągnięciu napletka powstaje pierścień). Niedawno dziewczyna dała mi do zrozumienia, że już niedługo chce przeżyć ze mną swój pierwszy raz. A więc mam następujące pytania:
- Czy seks z krótkim wędzidełkiem sprawia większe problemy?
- Czy będę miał problem z założeniem prezerwatywy?
- Ile ewentualnie goi się zabieg plastyki wędzidełka?

Przy okazji dopowiem, że chciałbym iść na zabieg aby usprawnić swojego penisa, ale boje się rozmowy z rodzicem, nie wiem jak się do tego zabrać. Jeżeli ma ktoś doświadczenie z tym i udzieliłby mi porad to byłbym wdzięczny.
 

NapletonBonaparte

Active member
@Michal03125 Z krótkim wędzidełkiem nie poruchasz. Po zabiegu będziesz goił się 2-6tyg (różnie bywa).

Dwa lata miałeś i nie zrobiłeś nic w tym kierunku? Dramat. Idziesz do starego i mu mówisz, że musisz mieć zabieg bo niedługo pogorszy się tak, że nie będziesz mógł zadbać o higienę... I musi Ci zrobić.

Jak już dziewczyna dała Ci do zrozumienia, to znaczy że już wcześniej była gotowa. Teraz zaczyna tracić cierpliwość. Nie zdziw się, że zaraz "nie będzie wiedziała co czuje", "potrzebuje przerwy" - czyli pójdzie do wyra z kimś innym, a Ty zostaniesz z ręką w nocniku. I to będzie tylko i wyłącznie Twoja wina. Bo 2 lata zastanawiałeś się jak powiedzieć starym, że masz problem z fafiorem.
 

Michal03125

New member
@Michal03125 Z krótkim wędzidełkiem nie poruchasz. Po zabiegu będziesz goił się 2-6tyg (różnie bywa).

Dwa lata miałeś i nie zrobiłeś nic w tym kierunku? Dramat. Idziesz do starego i mu mówisz, że musisz mieć zabieg bo niedługo pogorszy się tak, że nie będziesz mógł zadbać o higienę... I musi Ci zrobić.

Jak już dziewczyna dała Ci do zrozumienia, to znaczy że już wcześniej była gotowa. Teraz zaczyna tracić cierpliwość. Nie zdziw się, że zaraz "nie będzie wiedziała co czuje", "potrzebuje przerwy" - czyli pójdzie do wyra z kimś innym, a Ty zostaniesz z ręką w nocniku. I to będzie tylko i wyłącznie Twoja wina. Bo 2 lata zastanawiałeś się jak powiedzieć starym, że masz problem z fafiorem.

Z ojcem nie miałbym problemu porozmawiać, jedyny problem jest taki, że go nie ma. A z matką nigdy nie wiedziałem jak zacząć rozmowę. W skrócie, bez zabiegu się nie obejdzie tak?
 

NapletonBonaparte

Active member
@Michal03125 No nie. Bo naderwiesz i jeszcze gorszego bigosu narobisz.

Matce nic o seksie nie mów. Powiedz, że masz za krótkie wędzidełko i to z czasem będzie się tylko pogarszać. Wędzidełka nie da się rozciągnąć. Musi być zabieg.

Szkoda tych dwóch lat. Już byś dawno miał temat z głowy.
 

Michal03125

New member
@Michal03125 No nie. Bo naderwiesz i jeszcze gorszego bigosu narobisz.

Matce nic o seksie nie mów. Powiedz, że masz za krótkie wędzidełko i to z czasem będzie się tylko pogarszać. Wędzidełka nie da się rozciągnąć. Musi być zabieg.

Szkoda tych dwóch lat. Już byś dawno miał temat z głowy.
Postaram się z nią dzisiaj porozmawiać, mam nadzieję, że się uda. I jeszcze jedno pytanie, pierścień który tworzy się po ściągnięciu napletka z żołędzia to normalna sprawa przy krótkim wędzidełku? Nie chcę żeby pozostała mi po zabiegu któraś przypadłość, chciałbym to naprawić raz, a porządnie
 

Podobne tematy

Do góry