• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Style obrzezania a uprawianie sportu

Kolargol

New member
Witajcie,
Dopadło i mnie, konieczność obrzezania staje się faktem(zwężenie pierścienia napletka). Pojutrze ląduję na stole(?) dr Tondela, ale jestem pełen obaw i niepewności. Czytając Wasze relacje, uwagi i spostrzeżenia mam jakiś pogląd, lecz jeszcze parę dni temu nie zdawałem sobie sprawy z powagi zabiegu. Kluczowe jest dla mnie odzyskanie pełnej sprawności mojego koleżki, a widząc po niektórych wpisach, że robicie zabiegi poprawkowe troszkę zacząłem się denerwować.
Widzę, że zdecydowana większość z Was wybiera LOW and TIGHT i chyba skłaniam się ku tej wersji, lecz chciałem zapytać Was czy ktoś uprawia sporty wytrzymałościowe(bieganie, rower albo generalnie triathlon) i może się podzielić odczuciami po obrzezaniu L&T? A może sugerujecie inny rodzaj?
Ps.Druga sprawa, tydzień po zabiegu szykuje mi się impreza rodzinna z wódeczka - robić za kierowcę czy okazyjnie coś można dziabnac?
Będę wdzięczny za porady, jeszcze dwa dni na decyzję…
 

Humanista

Active member
większość wybiera high & tight i taki bym ci polecał. Zachowane więcej napletka wewn., więc większe doznania. Pewien minus to że blizna jest bardziej widoczna niż przy low, no i masz inny odcień przy żołędzi. Porównaj sobie zdjęcia na forum. Tydzień po spokojnie będziesz mógł prowadzić. Tondel to fachura i nie powinno być konieczności poprawki. Jestem 3 tyg po h&t i spokojnie jechałem na rowerze i ostatnio byłem w górach. Dyskomfortu już prawie nie ma. Na rowerze jak ostro nie pedałujesz i obniżysz lekko siodełko, to w ogóle nic nie ociera. Tak czy owak pierwsze 2 tygodnie lepiej unikać aktywności fizycznej.
 

Trolo

Well-known member
Do tego dochodzi jeszcze wrażliwość żołędzi, ale z tym pewnie sobie poradzisz, bo inna sprawa jak miałeś od zawsze całkowitą, a inna jak masz zwężenie i zsuwałeś napletek np. do mycia. Ale to nie wyklucza, że możesz mieć dużą wrażliwość żołędzi. Sam możesz sprawdzić, zsunąć napletek, schować penisa w bieliznę i zobaczyć jak teraz odczuwasz dyskomfort tak będzie po zabiegu.
 

nope

Well-known member
Ogolnie przyszlosciowo pod wzgledem dyskomfortu to nie ma znaczenia jaki styl wybierzesz. Zoladz sie hartuje i jest tak jak wczesniej i nic nie boli ani nic. Styl to kwestia preferencji, ale jest przekonanie z którym ja sie zgadzam ze ilosc wewn napletka ma znaczenie i ważne żeby doktor go troche zostawił czyli bardziej jestem za cięciem high, ale tondel zostawia nawet troche napletka przy low wiec jak wybierzesz to i tak mysle ze bedzie ok.
 

Podobne tematy

Do góry