uciązliwe pieczenie plastrów na skórze

yankies

New member
witam,

Jestem tuż po zabiegu i w sumie jest ok, oprócz tego że dowiedziałem się ile razy mój mały próbuje wstawać w nocy.
ale żeby mi to strasznie doskwierało to nie
Jest jednak jedna rzecz która mnie strasznie irytuje.
plaster którym przymocowuje opatrunek z gazy do członka potrafi delikatnie ciągnąć skórę co powoduje dość nieprzyjemne pieczenie. Utrudnia mi to trochę mocowanie małego do góry, żeby opuchlizna szybciej zeszła.
Ma ktoś na to jakiś ciekawy sposób?

Wykorzystuje plaster papierowy.

[Edit] Chodzi o zabieg obrzezania całkowitego :)
 

Nobbs

New member
Spróbuj tak:
-owiń sprzęt gazikiem (im większy tym lepszy ale bez przesady, bardzo duże będą Cię tylko wkurzać)
-całość owiń plastrem BEZ MOCOWANIA DO SKÓRY (nie za mocno, tak żeby się trzymało i lekko uciskało)
-na tak zawiniętego ptaka załóż gacie-nie bokserki tylko slipy, tak żeby był do góry
powinno być git.

Jak przyklejałem plaster do skóry też miałem podrażnienia-w końcu skóra nie jest przystosowana do stałego kontaktu z klejem. Mi podany wyżej sposób pomógł, spróbuj, najwyżej wrócisz do poprzedniej metody.
 

marko

New member
Jak nie przyklei choć troszkę do skóry to mu się opatrunek zsunie podczas chodzenia. Ja przyklejałem go odciągając resztę skóry do siebie. Opatrunku nie należy owijać zbyt mocno plastrem gdyż wtedy czuć jak szwy ocierają o gazę która ociera o bieliznę. Po kilku zmianach opatrunku każdy już wie jak najlepiej go zakładać ;)
 

marko

New member
No bardziej chodzi o to, że trzeba zapomnieć o trzymaniu go w jednej z nogawek i chodzić z ustawionym do góry, wtedy jest pewność, że opatrunek się nie zsunie. Niektórzy przyklejają go plastrem do podbrzusza aby "ustabilizować pozycję" ;)
 

marko

New member
Nie wiem co wg ciebie jest bez sensu ale jeśli chodzi o moje zdanie to żebyś nie wiem co wkładał pod członka to ci wiele nie da. To tak samo jak przed zabiegiem, jak nosisz go ułożonego w dół to zawsze na niego zsunie się napletek, tak samo będzie z opatrunkiem. Jeśli plaster będzie przyklejony tylko do niego, na pewno się zsunie no chyba, że nie będziesz chodzić cały dzień.
 

kubrik

New member
mi sie przyklejał na krew z wędzidełka, więc nie przyklejałem plastra do skóry, a w obcisłych gaciach nigdy nie zsunął mi się na dół, nawet przy chodzeniu
 
Do góry
TOPlist