• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tydzien po zabiegu.

lolek10

New member
Witam , tydzień temu w środę miałem zabieg usunięcia stulejki.Dzisiaj próbując sciągnąć naplet do konca podczas spoczynku da rade , lecz z lekkim bólem , a podczas wzwodu nie da rady , sciągne tylko do 1/3 zołędzia.Dodam że mam szwy rozpuszczalne.Czy to normalne? Kiedy będe mógl odciągnąć do konca bez bólu?Pomocy!
 

CrazyArek

New member
Po tygodniu cudów się nie spodziewaj, to wrażliwe miejsce, daj mu się zagoić i zregenerować po cięciach i tym wszystkim. Tkanka musi mieć trochę czasu na powrót do swojej elastyczności itd. Śpieszy Ci się gdzieś z tym wzwodem i odciąganiem napletka?
 

lolek10

New member
Witam , wróciłem ze szkoły i zobaczyłem że odpadła mi jedna szwa , po tygodniu.Czy to dobre? Niepokoi mnie to ze nie moge zdjąc skóry do konca nawet w czasie spoczynku ponieważ czuję rozrywanie , ból , wszystko w porządku?
 

lolek10

New member
I jeszcze jedno , lekarz zabronił mi wchodzenia do wanny , jak mam myć mój sprzęt? Prysznice leciutko samą wodą czy jak?
 

cosimix

New member
Delikatnie pod prysznicem,i nie lej strumienia wody bezpośrednio na wacka,tylko np. po brzuchu i niech splywa
 

sławek83

Moderator
lolek10 z tego co czytam, największym twoim problemem jest panika. Chłopie, wyluzuj trochę ;) Wszystko co piszesz jest normą w tym okresie. Niektórzy napletek ściągają do końca dopiero po dwóch tygodniach. Cierpliwości!! A "wacka" myj pod prysznicem, letnia woda.
 

lolek10

New member
lolek10 z tego co czytam, największym twoim problemem jest panika. Chłopie, wyluzuj trochę ;) Wszystko co piszesz jest normą w tym okresie. Niektórzy napletek ściągają do końca dopiero po dwóch tygodniach. Cierpliwości!! A "wacka" myj pod prysznicem, letnia woda.

Dzięki za odpowiedź , wiesz chce mieć wszystko wporządku z moim 'wackiem', martwi mnie to ze nie moge sciagnac napletka , poniewaz szczypie ale zobaczymy co przyniesie czas. pozdrawiam
 

sławek83

Moderator
Każdy z nas chciał żeby było wszystko w porządku z "wackiem" ale też prawie każdy z nas na wyrost się bał o wszystko. Zabieg usunięcia stulejki nie jest taki straszny jak się wszystkim wydaje na początku ale wie o tym tylko ten co ma już to za sobą. Ty też za kilka tygodni będziesz się z tego śmiał ;)
 

dawidzior

New member
Każdy z nas chciał żeby było wszystko w porządku z "wackiem" ale też prawie każdy z nas na wyrost się bał o wszystko. Zabieg usunięcia stulejki nie jest taki straszny jak się wszystkim wydaje na początku ale wie o tym tylko ten co ma już to za sobą. Ty też za kilka tygodni będziesz się z tego śmiał ;)

święte słowa :D
 

lolek10

New member
Zabieg miałem tydzien 10dni temu i nie moge zdjac napleta w spoczynku , a widzialem niektorzy po tygodniu zdejmowali w erekcji.Ehh oby sie wszystko dobrze zagoiło i juz nei moge doczekac sie widoku penisa w erekcji ze zdjetym napletkiem
 

MalyBaron

New member
będzie ten widok, spokojnie ;)
Stosujesz jakieś leki, maści ?
Ja się przyznam szczerze że używałem maści od lekarza jako lubrykanta pod napletek żeby go zsuwać coraz dalej i tak po milimetrze co chwilę schodził. Uczucie rozrywania ignorowałem, ale jeżeli ból stawał się nie do wytrzymania to przestawałem ściągać żeby szwy nie pękły.
W swoim temacie piszę jak moja droga wygląda i jak widać inni też mają podobne problemy... no cóż, może u Ciebie się goi troszkę dłużej. Co do szwów - tak, to normalne, a skąd Ci wypadł szew jak można zapytać ?
 

lolek10

New member
będzie ten widok, spokojnie ;)
Stosujesz jakieś leki, maści ?
Ja się przyznam szczerze że używałem maści od lekarza jako lubrykanta pod napletek żeby go zsuwać coraz dalej i tak po milimetrze co chwilę schodził. Uczucie rozrywania ignorowałem, ale jeżeli ból stawał się nie do wytrzymania to przestawałem ściągać żeby szwy nie pękły.
W swoim temacie piszę jak moja droga wygląda i jak widać inni też mają podobne problemy... no cóż, może u Ciebie się goi troszkę dłużej. Co do szwów - tak, to normalne, a skąd Ci wypadł szew jak można zapytać ?

Nie wiem skąd dokładnie wypadł szew , rano się obudzilem i był w opatrunku. Stosuje maść TRIDERM i tylko to bo lekarz nic wiecej mi nie kazał robić.Jak sciągam napletek to widzę białą skórę tak jakbyt była ona rozerwana nie wiem oco dkladnie chodzi.
 

lolek10

New member
Witam , dzisiaj tj. 12 dzień po zabiegu udało mi się w pelni sciągnac napletka w czasie kąpieli ( po kapieli swiezo też ) bez wiekszych problemow.Odpadła kolejna szwa , na naplecie i pod utworzyl sie tak jakby bialy sluz , przypuszczam ze to przez higiene (2 nie moglem zjac napletka i umyc). Chciałbym się tego pozbyć ale nie mogę dotknac zoledzia poniewaz jest okropnie czuły na dotyk , gdy go dotkne to czuje ból , narazie nie namowie sie aby dotknac zoladz.Czy wszystko wporządku? Kiedy minie wrażliwośc zaladzia?
 

Podobne tematy

Do góry