• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

tydzień po zabiegu

cinekX22

New member
Witam
Całe życie miałem problem ze stulejką częściową, krótkim wędzidełkiem i nadwrażliwością zółędzi. Dokładnie tydzień temu miałem przeprowadzony zabieg częściowego obrzezania, wszystko pięknie się goi.
Ale problem nadwrażliwości pozostał. Mam wrażenie że teraz jest ona jeszcze większa niż przed zabiegiem czy to normalne? Czy z czasem przejdzie? Jak hartować żołądź skoro każdy dotyk powoduje wręcz niewyobrażalny ból? Czy samo siedzenie z odsłoniętym żołędziem (bez jakiegokolwiek pocierania) ma szansę coś dać? :(
 

max11400

Active member
Oczywiście że przejdzie, ale potrzeba na to czasu. Tydzień po to mega krótko jeśli chodzi o nadwrażliwość. U mnie potrzeba było na to chyba około 4 tygodnie, tj. cały czas rehabilitacji po zabiegu, no i potem jeszcze dobre parę dni. Pierwsze dni z bielizną poza domem są dość dziwne, chodziłem po ulicy jak pingwin aż się ludzie gapili na mnie czy pijany jestem xD ale przejdzie na 100%, nie martw się. Potrzeba czasu.
 

Podobne tematy

Do góry