• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tydzien po zabiegu (szwy)

Rafael7

New member
Witam, przeszukałem już cale forum jak i wyszukiwarkę google i nie znalazłem rozwiązania wiec pisze tutaj! :)
Mam pewne wątpliwości związane ze szwami, a wiec tak dzisiaj wypadły mi 4 szwy a wczoraj 2... Czy to normalne ze 7 dni po zabiegu zostały mi tylko 2 szwy ??

blizna jakby troszeczkę się rozeszła zrobił się taki malutki rowek w miejscu ciecia, nie krwawi nie jest zaczerwieniony, jest to porostu zagojone ale boje się żeby mi się to nie rozwaliło.

Pewnie panikuje ale wole dmuchać na zimne.

zauważyłem także ze kiedy penis jest w średnim wzwodzie czuje lekki ucisk nie trochę niżej niż jest blizna..
Stosuje się później na to jakieś maści żeby to rozciągnąć ? kontaktowałem się z moim urologiem telefonicznie i mówił żeby tego nie ćwiczyć, tylko czy później nie będzie z tym problemow ?
 

shogo

New member
Spokojnie, ja po usunięciu szwów też miałem niezagojoną ranę w 2 miejscach ale po kolejnych 10 dniach już wszystko było zagojone.

Co do ucisku to nie masz czasami wykonanego zbyt ciasnego obrzezania?
 

Rafael7

New member
mysle ze nie bo elegancko schodzi tylko wydaje mi sie ze cos moze byc nie tak ale minimalnie zobacze za 2 tygodnie jak to jest, jeszcze na tym forum sie nie spotkalem zeby ktos mial poprawki.. pewnie tylko masci ze sterydem dostane na rociaganie :) o ile nie jestem w bledzie?
 

Daarek

New member
Mi lekarz powiedział, że szwy należy chronić przez 4 dni. Potem mogą już wypadać. Jak poszedłem na kontrolę po 7 dniach, to miał do mnie pretensje, co te szwy tam jeszcze robią...
 

zgredzik

Member
Podczepię się żeby nie zakładać nie zakładać nowego tematu. Czy Was też bolało w miejscach gdzie są szwy przy dotykaniu? Konkretnie czuje ból w dwóch miejscach, reszta jest ok. Z góry dzięki za odpowiedzi :)
 

Krakersik

New member
zgredzik napisał:
Podczepię się żeby nie zakładać nie zakładać nowego tematu. Czy Was też bolało w miejscach gdzie są szwy przy dotykaniu? Konkretnie czuje ból w dwóch miejscach, reszta jest ok. Z góry dzięki za odpowiedzi :)
To zależy. Świeże ranki bolą ale z czasem gdy się zabliźnią problem znika. Myślę że najbardziej wyczulonym miejscem jest wędzidełko. Po usunięciu bolało nawet po 2 miesiącach (tzn. taki dyskomfort). Ale za to znieczulenia w blizny przy poprawce nie zapomnę do końca życia :x
 

zgredzik

Member
Dziś mija 9 dzień od zabiegu więc w miarę świeżo jeszcze. Akurat tam gdzie było wędzidełko nie czuje praktycznie nic. Boli na górze po lewej i po prawej stronie od środka - symetrycznie :D Na dole zrobił się tylko czarny strup =/
 

Podobne tematy

Do góry