• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tydzień po. Opis+Zdjęcia + co jakiś czas aktualizacja

Anonymous2

New member
Witam,

Zabieg miałem 6 Czerwca. Pełne obrzezanie. Pierwszą noc zaliczam raczej do nie udanych, spałem 2 godziny :). Druga była już lepsza - ok 5 godzin! I z dnia na dzień już coraz lepiej. Przez pierwsze 4/5 dni męczyły mnie tylko poranne wzwody które starałem się jak najszybciej likwidować, pamiętam, że pewnego poranka było to trudne ponieważ ok. 5 razy wzwód pojawiał się ponownie..

Cały czas dbam o mojego pikaczu tzn cały czas ma gazik ochronny na żołędzi, smaruję ją maścią z Vit. A, wacek jest w pozycji " do góry " od tygodnia. Nie przemęczam się zbytnio ( przed pierwsze 4 dni prawie cały czas leżałem w łóżku ). Od czasu do czasu wyjdę z psem na spacer, pójdę po coś do sklepu - zacząłem to robić chyba w piątek.

Opatrunek miałem zmieniany w sobotę, lekarz powiedział, że wszystko jest super, piękny wacek. Poinformowałem go, że 4 lipca wybieram się z dziewczyną na wakacje i wiadomo.. chciałoby się uprawiać seks więc zapytałem czy będzie to możliwe, powiedział, że tak. Aktualnie jak patrze na mojego WACUSIA zaczynam w to wątpić. Pod żołędzią widzę .. właśnie .. nie wiem co to jest, wygląda jak rozbebrane mięsko.. Ale byłoby to dla mnie dziwne bo nic mnie nie bolil, nie czuję bólu nawet podczas wzwodów. Oczywiście odczuwam, że coś było robione ale to chyba normalne.

A więc pokazuję Wam zdjęcie ( nie jest zbyt piękne więc wchodzicie na własną odpowiedzialność, chodzi o obrzydzenie do wacka innej osoby i to tak jakby "mięsko" :)),

http://www.wgraj.org/zdjecie/17332

Jakieś opinie?
Coś jest nie tak?
To prawda, że za trzy tygodnie ( 4 lipca ) będę już w stanie kochać się z dziewczyną? ( doktor tak mówił, ufam mu, jest bardzo miłym człowiekiem lecz tu chodzi o mojego skarba więc wolę się upewnić i poznać opinię ludzi którzy mnie nie znają - to normalne )..
 

tere_fere

New member
Jak dla mnie nie wyglada to calkiem dobrze-ale to jest tylko moje zdanie gdyz jak patrze na swojego penisa ktory jest po 4 dniach od zabiegu to wyglada to zajebiscie-oczywiscie w porownaniu z Twoim...na forum jest duzo chlopakow ktorzy maja wieksze doswiadczenia niz ja w tym temacie wiec napewno ktos Ci cos napisze.Jak cchesz zobacz sobie moj temat "4 dni po" i zobacz jak to wyglada u mnie.Zycze powodzenia
 

tere_fere

New member
PS.ja juz po trzecim dniu troche chodze bez opatrzunku,zakladam go tylko na noc a u Ciebie po tym zdjeciu to poki co nie ma szans abys go zdjal....oczywiscie nie cche Cie w zadnym wypadku dolowac czy cos w tym stylu-poprostu pisze wszystko na swoim przykladzie.3maj sie
 

guyno1

New member
Kolego miły i sympatyczny nie wygląda to aż tak źle, jestem 2 dni starszym weteranem w zabiegu i u tego samego lekarza. U mnie też był wredny strupek i jak sie odkleil to spód wyglądał identycznie. Zamocz opatrunek albo coś w aptece do ściągania, jakieś ponoć są specyfiki żeby nie bolalo ściąganie. Ja mam innowacyjną metodę, boli, bo musi, ale mniej :p Na gazik wyciskam też maść Vit A, wtedy po paru godzinach jak zmieniam sobie gazik po udanej urynacji to mniej boli ściąganie i szwy oraz ranka nie ma się za bardzo jak przykleić do gazy.
 

Anonymous2

New member
guyno1 napisał:
Kolego miły i sympatyczny nie wygląda to aż tak źle, jestem 2 dni starszym weteranem w zabiegu i u tego samego lekarza. U mnie też był wredny strupek i jak sie odkleil to spód wyglądał identycznie. Zamocz opatrunek albo coś w aptece do ściągania, jakieś ponoć są specyfiki żeby nie bolalo ściąganie. Ja mam innowacyjną metodę, boli, bo musi, ale mniej :p Na gazik wyciskam też maść Vit A, wtedy po paru godzinach jak zmieniam sobie gazik po udanej urynacji to mniej boli ściąganie i szwy oraz ranka nie ma się za bardzo jak przykleić do gazy.

Przyjacielu.. Czyli myślisz, że nic strasznego mi nie grozi? Mi różne myśli latają po głowie... wolę o nich nie pisać bo mnie wyśmieją wszyscy jeśli me obawy są po prostu nei potrzebne...
 

guyno1

New member
Nic Ci nie grozi, jak naprawdę się boisz idź do lekarza, pewnie wciśniesz się na 18 dziś, ale jak dr mowił że jest luz, a on pewnie wiele zabiegów tego typu przeprowadził widział te gorsze i złe, to powinno być spokojnie.

Moja rada to będzie zadzwoń na komórkę na stronce masz, to kom dr Siwka właśnie. pewnie mu ucho więdnie, jak zerwałem strupa i krwawiło to dzwoniłem co godzinę może, cierpliwy to człowiek :)

Nie masz co się obawiać myśli, jak ja się bałem umyć po 8 dniach, a kurde terefere albo uniuse się myli po 24h max więc wiesz, to nie jest wycinanie kurzajek, to jest zabieg na członku, wg feministek mózgu faceta.
 

Anonymous2

New member
Zadzwoniłem... powiedział, żebym się nie martwił, że mogło się coś zerwać i że mogę przyjechać wcześniej ( bo w sobotę mam kolejną wizytę ) to.. coś przypalimy, żeby strupek się zrobił.... o boże..........................
 

guyno1

New member
Nie martw się :) Będzie luzik. Boli Cię to ?


Edit : Ślepy jestem, jak nie boli to się nie przejmuj :) Pewnie się strup odkleił i pokazał co ma od sobą.
 

Anonymous2

New member
No właśnie nic nie boli... wiadomo, że jak mocniej dotkne to troszkę zaboli ale taki ból to nie ból.. Lekarz powiedział, że mogę nawet w sobote przyjechać więc raczej to nie jest krytyczna sprawa bo jakby taka była to by mi kazał od razu.. Czyli to może sie samo zagoić?
 

Anonymous2

New member
Dobra aktualnie wygląda na to, że ta 'sprawa' przysycha więc może nie ma konieczności 'przypalania' niczego..

BTW. doktor Siwek na pewno zrobił wszystko OK, jak coś się zerwało to jest to tylko i wyłącznie przypadek, nie śmiem twierdzić, że taki specjalista się pomylił :)
 

Anonymous2

New member
Zabandażowałem opatrunek tak żeby wszystko dobrze się trzymało i nie latało, postaram się odpoczywać cały czas, zero wysiłku i zobaczymy jutro czy się polepszy, dzięki:)
 

Facet25

New member
Ja też jestem po zabiegu u tego lekarza, i choć miałem strupek pod wędzidełkiem to nie aż takie rzeczy :? No nie wiem może wybierz się jednak do Dr.
 

Podobne tematy

Do góry