• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tuż przed...

maxm

New member
Siema!

Dzięki temu forum się wreszcie przełamałem (myślałem, że mam stulejkę)!:)
Wizyta najpierw do jednego potem do drugiego, aż trafiłem do poradni specjalistycznej i umówiłem się na zabieg w szpitalu.

Byłem na prywatnej wizycie u lekarza i po badaniu lekarz stwierdził, że trzeba przeciąć wędzidełko i w sumie tyle się dowiedziałem. Tylko mam pewne obawy czy nie jest to też jakaś lekka stulejka, bo tak na co dzień jest wszystko ok, tylko mam problem z odprowadzeniem napletka podczas wzwodu
(da się ale ciężko i tworzy się pierścień), w spoczynku jest ok ale także widać taki mały pierścień i fałd. CO myślicie?

Mógłby ktoś napisać jak to u niego wyglądało przed zabiegiem?

Oraz jak się przygotować do zabiegu i jak wygląda sam zabieg?
(dostałem informacje ze mam zabrać klapki i dres, bo może zostanę na noc, zależy o której będzie zabieg)


Ps. wklejam też tutaj bo może i tego to dotyczy.
 

waldek86

New member
Cóż, mi też napletek się zawijał, nie wiem w jakim stopniu u Ciebie, ale mi ten fałd bardzo przeszkadzał i miałem obrzezanie.

Spytaj się lekarza, czy napletek ci nie popęka podczas stosunku - mi to groziło.

Nie wiem jak wygląda zabieg w szpitalu, ja normalnie wyszedłem po zabiegu do domu. Niech koledzy się wypowiedzą.
powodzenia :wink:
 

anonimowystul

New member
maxm napisał:
Oraz jak się przygotować do zabiegu i jak wygląda sam zabieg?
(dostałem informacje ze mam zabrać klapki i dres, bo może zostanę na noc, zależy o której będzie zabieg)
Z tego co czytałem na forum to prywatnie zazwyczaj jest tak, że się wchodzi, jest zabieg i od razu wychodzi. W szpitalu z kolei inni też pisali o zostawaniu na noc, więc całkiem prawdopodobne ;). Więc tak jak mówili weź kapcie i jakiś dresik. Oprócz tego możesz wziąć jakiś kubek (na picie) i papier toaletowy, gdyż różnie to bywa z wyposażeniem szpitali. Nie wiem jak to jest w szpitalu, powtarzam tylko porady, które gdzieś tam wyczytałem w innym temacie jakiś czas temu ;).

Poza tym oczywiście przed zabiegiem dokładnie się tam umyj, no i wygodnie by też było się tam ogolić i dla Ciebie i dla lekarzy wykonujących zabieg ;).
 

piesu

New member
Zabieg prywatnie wyglądał tak w moim przypadku.

Z przygotowań to oczywiście umyć sie dokładnie i ogolic okolice malego. Ja dzień wcześniej zrobiłem jeszcze zakupy w aptece żeby nie latać już ale i tak musiałem bezpośrednio po zabiegu iść.
Sam zabieg wyglądał tak:
1.Wchodzę 3 minutowa pogadanka z lekarzem
2.spodnie w dół i na stół
3. 35-45 minut zabiegu (nie wiem ile dokładnie bo czas w trakcie leci szybko :) )
4. Hop ze stołu pogadanka z lekarzem 5 minut
5. I do domu, w moim przypadku z dziewczyna do restauracji na żarcie dla odstresowania (zero problemów)

W szpitalu wnioskujac z wypowiedzi na forum faktycznie przetrzymuja dzień kub dwa.

Gratuluje decyzji :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry