• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

tuż po zabiegu - masakra

zdruzgotany

New member
Witam wszystkich szczęśliwców którzy są już w pełnej formie. Dzisiaj ja przeszedłem zabieg, rano. Ta satysfakcja na łóżku, skoro że teraz zaczynam żałować. Nic tam nie przypomina dawnych narzędzi, nie wiem za co się tknąć co przemyć, co jest czym. Z samego rana miałem zabieg tak dopiero przed chwilą ściągnąłem opatrunek i zdołałem oddać mocz, dziwnym strumieniem oczywiście.

Zerknijcie proszę, czy nie dzieje się coś złego? Co robić? Wylewałem na gazik nieco wody destylowanej i próbowałem usunąć tą krew - bez skutków.
Potem po omacku dołożyłem trochę tej maści na D... i psiknąłem 2 razy oktaseptem.

1. Jak to wygląda? Mam się nie martwić?
2. Czym usunąć tą krew? Próbować manipulować napletkiem?
3. Jak bardzo opatrunki są ważne? Moje męskie ręce nie potrafią odwzorować tego co zrobił doktor, wydaje mi się że wszystko robie po omacku i źle.
Składam gaze na 3 części i owijam nią penisa, następnie obwiązuje to plastrem.

foty:
http://i.imgur.com/1Uz6159.jpg
 
Ostatnia edycja:

Klaus1

New member
A jak to ma wygladac???? Kroili ci wacka... Czego ty oczekiwales, ze bedzie gotowy do ssania? Uspokoj sie i stosuj sie do rad lekarza...
 

zdruzgotany

New member
A jak to ma wygladac???? Kroili ci wacka... Czego ty oczekiwales, ze bedzie gotowy do ssania? Uspokoj sie i stosuj sie do rad lekarza...

spodziewałem się pokiereszowanego napletka a nie całego penisa, nie wiem skąd te ślady na żołędziu, tam jest jakaś szwa, było cięcie?
nie wiem czy na noc mam zacisnąć zęby i usunąć te skrzepy krwi i reszte czy może czekać do środy do wizyty.
 

Klaus1

New member
Przeciez nic oprocz napleta ci nie ruszali. Opuchlizna to chyba normalna rzecz, tak samo krew. Nie wiem co tu sie dziwic... Na razie nic nie tykaj nie rob mu sesji, nic nie usuwaj zadnej krwi. Rob to co zalecal lekarz. Delikatnie obmyj zaloz opatrunek i tyle.
 

zdruzgotany

New member
witam, wszystko o wiele ładniej wygląda, martwie się tylko oponką która jeszcze nie wystąpiła a wiele osób o tym piszę, mam też parę pytań do tych po :)

1. Wszyscy mówią o nadwrażliwości główki, ja również strasznie wrażliwy mam trzon, czy to normalne?
2. Jak to wygląda przy współżyciu, czy wystarczy aby skóra zeszła z główki? Aktualnie skóra schodzi do 1/2 członka potem się zawija, czy to normalne? Czy przy współżyciu wszystko będzie dobrze?
 

zdruzgotany

New member
3. zauważyłem białe zgrubienie wielkości 2 cm po wewnętrznej stronie napletka, prześwituje czymś białym, co to może być?
4. Skoro lekarz powiedział że szwy się już nie rozlecą to mogę sobie ulżyć?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
X tuż po zabiegu Po zabiegu obrzezania 10
D tuż po Zabiegu kilka pytań proszę o odp. Po zabiegu obrzezania 28
J Zabieg tuż tuż Obrzezanie 6
M Tuż przed... Przed zabiegiem obrzezania 3
M Tuż przed... Krótkie wędzidełko 0

Podobne tematy

Do góry