• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Trudno rozpuszczalne szwy

Delamatio

Member
Hej. Jestem już półtora miesiąca po zabiegu. I mam problem z uciążliwymi szwami... Bardzo kiepsko się rozpuszczają a chyba prawie wcale. Robię długie w wannie w tak staram się dodatkowo moczyć sprzęt w cieplej wodzie z szarym mydłem. Przy niektórych było widać dosyć spore pętlę które przeciąłem i jeden szew wyciągnąłem lecz dzisiaj próbowałem wyciągnąć kolejne to odczuwałem ból w tym miejscu i nie wiem czy mam to na siłę wyciągnąć czy mogę coś przez to uszkodzić? I są jakieś maści żeby wspomóc rozpuszczanie? Czy co z tym tematem zrobić...
 

mati12

Well-known member
Cześć jeżeli samemu nie dasz rady wyciągnąć to udaj się na usunięcie 6 tyg rana dawno się zarosła nic się nie uszkodzisz
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nawet zwykla pigula ci to wyjmie. Wyjmuj te szwy bo po takim czasie to juz zacznie ci sie wdawac zapalenie. Nic nie rozwalisz. W poltora miesiaca nie ma bata by sie nie zrosło
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ja wszystkie sam wyjmowalem i jakos nie bylo strachu. Dobrze namocz, latwiej sie beda wysuwać. Przetnij malutkimi nozyczkami i wio.
 

Delamatio

Member
Panowie problem... Zostały mi 3 szwy jeszcze a siedzą kurde mocno jak cholera co robić... W sobotę kobieta przyjeżdża i miała być próba generalna :( a tu narazie lipa
 

Trolo

Well-known member
Gówno prawda!!!!!!Ja sam z żoną powyciągałem a było ich nie mało i już prawie rok od obrzezania i nie byłem w ogóle u doktora po cięciu.
Ja napisałem odnośnie pójścia do soru czy lekarza rodzinnego. Wystarczyło przeczytać dokladnie całość, a nie odpowiadać bez sensu nie wiedząc o czym jest post.
Jeżeli ktoś jest w stanie sam sobie wyciągnąć to nikt nikomu tego nie broni.
 

mati12

Well-known member
No i git po to jest to Forum 😃 by się wygadać, poużalać, na spokojnie anonimowo dla nie jednego to jedyne miejsce gdzie może zapytać, doradzic- a jak nie lubisz
" Rozczulania bab" To Rada nie wchodź i nie czytaj 😃 a życie stanie sie prostsze
 

Ralek15

Member
No i git po to jest to Forum 😃 by się wygadać, poużalać, na spokojnie anonimowo dla nie jednego to jedyne miejsce gdzie może zapytać, doradzic- a jak nie lubisz
" Rozczulania bab" To Rada nie wchodź i nie czytaj 😃 a życie stanie sie prostsze
Wchodzę a i czytam i życie mam zabawniejsze a sam powiedziałeś że forum jest do wyrażania swoich anonimowych opinii więc ja takie o to wyrażam - mężczyzna w dzisiejszym czasie powinien być prawdziwy facet z jajami 😉
 

mati12

Well-known member
Wchodzę a i czytam i życie mam zabawniejsze a sam powiedziałeś że forum jest do wyrażania swoich anonimowych opinii więc ja takie o to wyrażam - mężczyzna w dzisiejszym czasie powinien być prawdziwy facet z jajami 😉
No raczej jaja każdy tutaj ma 😃 jeszcze nie widziałem tematu żeby komuś tutaj urwało 😅 żarcik
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry