• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Trawda grudka pod skórą.

Radegast

New member
No i kolejna sprawa mnie wczoraj zmartwiła. Dziś nie wytrzymałem i postanowiłem zasięgnąć opinii na forum. Pod skórą zaraz za główką penisa, jak odciągę skórę maksymalnie to mam takie dziwne zgrubienie. Przed zabiegiem też miałem tak taką wyczuwalną podskórną grudkę, ale była bardzo mała i miękka. Wczoraj natomiast była twarda i duża. Taki jakby guzek pomyślałem w pierwszym momencie. Dziś sprawdziłem i jest jakby mniejsza i bardziej miękka. Możliwe, że to jakieś naczyńko alo żyłka? I za jakiś czas, jak całkowicie zejdzie opuchlizna, to i to coś się zmniejszy do stanu sprzed zabiegu? Miał ktoś coś podobnego?
 

Sonsop

New member
Miałem podobny problem, pisałem o tym w temaciee, który założyłem viewtopic.php?t=11800 . Lekarz mi powiedział, że nie wie co to jest. W każdym bądź razie samo zeszło, po około jakimś miesiącu, może półtora od zabiegu. Nie ma się czym przejmować, wszelkie zgrubienie same zejdą, ale potrzeba czasu. :)
 

Radegast

New member
Sonsop no dzięki Ci wielkie dobry człowieku :D Mam właśnie coś takiego i już miałem pisać do lekarza zapytanie. W takim razie czekam cierpliwie :)
Pozdr,
 

Podobne tematy

Do góry