• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Totalna stagnacja mięśni

damian30

New member
Siema! Regularnie trenuję od dwóch lat, stosuję dietę wysokobiałkową i węglowodany przed oraz po treningu. Niestety od 3 miesięcy nie widzę żadnego progresu, tkanka mięśniowa zbuntowała się i nie chce się rozrastać. Kompletnie nie wiem jak sobie z tym poradzić. Moja motywacja z dnia na dzień jest coraz mniejsza. Słyszałem, że poprzez suplementację można przyśpieszyć przyrost masy mięśniowej. Jednak do końca jakoś w to nie wierze. Jakie jest Wasze zdanie? Macie jakieś sprawdzone sposoby na przerwanie stagnacji?
 

andik

New member
Moim sprawdzonym sposobem na przerwanie stagnacji jest oczywiście suplementacja. Tylko musisz rozsądnie wybrać preparat. Na pewno musi zawierać argininę i jakiś booster testosteronu, które zmuszą tkankę mięśniową do działania. Dodatkowo zwróć uwagę na to, aby skład był całkowicie naturalny, bo nie ma sensu zaśmiecać organizmu jakimiś syntetykami. Nie zapomnij o regularnym treningu i pilnowaniu diety.
 

damian30

New member
Wszystko ładnie, pięknie, tylko jaki preparat wybrać? Na rynku jest dostępnych masa supli i ciężko zdecydować się na jeden konkretny. Mógłbyś jakiś polecić?
 

andik

New member
Ja dawkuje dwie tabsy dziennie LargoMass i na mnie działa. Masa mięśniowa regularnie się rozrasta dzięki argininie. Poziom testosteronu też podskoczył, wiem, bo robiłem wyniki z krwi. Dodatkowo karnityna poprawiła wytrzymałość i wydolność, więc moje treningi zyskały na wartości.
 

marko23

New member
Też stosuję tego supla już od roku i rzeczywiście działa. W końcu osiągnąłem swój cel treningowy i mam imponującą muskulaturę. Wszystkie składniki szybko się przyswajają. Tylko nie można zapominać o zbilansowanej diecie i regularnych treningach.
 

marko23

New member
Prosta sprawa - zamów bezpośrednio od producenta, żeby mieć pewność, że produkt jest w 100% oryginalny. W sklepach stacjonarnych raczej go nie znajdziesz, jeżeli będzie to pewnie jakiś zamiennik lub podróbka. Zaczniesz stosować i zobaczysz, że stagnacja w końcu odpuści.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Słabe erekcje, napięcie mięśni.. co robić? Zaburzenia erekcji 22

Podobne tematy

Do góry