• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

to stulejka czy nie?

witam, otorz dzisiaj ogladajc film 18+ spostrzeglem ze moj penis nie wyglada jak ten ktory posiada aktor. mianowicie, ma on (aktora) wyglada jak taki grzybek, podczas gdy moj w wzwodzie tak nie wyglada musze troche bardziej naciagnac w sumie idzie to lajtowo nawet nie boli i jezeli juz to zrobie to taka forma utrzymuje sie bez problemu,po skonczeniu moj penis wraca do mniejszej formy. i moje pytanie jest nastepujace czy to jest stulejka?
 

shogo

New member
Oglądał film 18+ więc na pewno ma więcej :D

a co do tematu to lepiej zobaczyć zdjęcia w wzwodzie i spoczynku
 

nappyboy16

New member
Mówisz, że we wzwodzie możesz ręką ściągnąć bez problemu, więc to raczej nie stulejka. To, że napletek sam się nie zsuwa z żołędzi podczas w wzwodu jest normalne.
 
No tak moge normalnie w sumie bez większego bólu. Nigdy mi to nie przeszkadzało, a że wczoraj byłem trochę zmęczony i podczas oglądania ów filmu trochę się przestraszyłem.
Bardzo dziękuje za szybką odpowiedź.
 

nappyboy16

New member
To z bólem, czy bez bólu? Bo to ma znaczenie. Jak nie odczuwasz bólu, to znaczy, że masz po prostu długi napletek i w takim przypadku sam się nie zsunie z żołędzi w czasie wzwodu. Postaraj się wrzucić fotki swojego interesu w wzwodzie z napletkiem na żołędzi i z napletkiem zsuniętym najdalej jak możesz. Wtedy będzie jasność.
 
Postanowiłem się za przeproszeniem nie pierdolić i poszedłem do rodzinnego. Okazało się że to nie jest żadna stulejka i mam długi napletek tak jak napisał kolega. Dziękuje za pomoc.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C Nie wiem czy to stulejka ale cóś prawie Stulejka 4
A Nie wiem czy to stulejka Stulejka 1
S Stulejka leczyć czy nie a może maść Stulejka 0
J Stulejka czy nie Stulejka 0
F Czy to stulejka czy nie? Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry