• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

To coś gorszego?

takitamja

New member
Witam. To, że mam stulejkę jest dla mnie jasne już od dawna. Jednak gdy zacząłem o tym czytać zorientowałem się, że mój penis nie pasuje do opisów zwykłej stulejki i boję się, że to może być coś poważniejszego.
Wygląda to mniej więcej TAK, ale bez stanu zapalnego. Nie wiem czy rozumiecie, jeśli będzie trzeba dam swoje zdjęcie.
Mój członek po prostu nie wygląda jak członek, dlatego boję się że w przyszłych latach nie będę mógł założyć rodziny.
Proszę o pomoc, można to wyleczyć?

//edit// Przeglądając forum natknąłem się na zdjęcia jakiegoś użytkownika. Na TEJ fotce jest penis identyczny jak mój przy tak jakoś 65% wzwodu. Mam nadzieję że to wam ułatwi wyobrażenie.
 

sławek83

Moderator
Leć z tym do lekarza i to szybko stary!!!! Nie wiem co ty tam masz bo się nie znam ale nie wygląda to dobrze, wręcz makabrycznie!!! Do lekarza!!!!!
 

patryk9312

New member
Nie wiem na co Ty czekasz, czemu nie udałeś się do urologa? Idź i to jak najszybciej bo możesz mieć bardzo poważne problemy. Bo to nie wygląda normalnie, nawet jak na stulejkę bo stulejka nie robi takich rzeczy, chyba że jakaś infekcja się wdała.
 

bergen

New member
Z tego co zrozumiałem, to on nie pokazuje tu swoich zdjęć, tylko poglądowe, a na dodatek to ze zbliznowaconym stanem zapalnym nie wygląda tak jak u niego... Myślę, że po prostu masz stulejkę :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry