• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tarnów - stulejka

tomx

New member
Mam ogromną prośbe jesli ktos leczył to w Tarnowie. Czy jest możliwosc zrobienia tego zabiegu prywatnie w tym mieście? Jesli tak to u kogo najlepiej, jaka cena oraz ile trzeba czekac na zabieg. Obecnie mam termin na 18lipca przez NFZ ale to jest tragedia. Urolog z KOL-MEDU dał mi skierowanie do szpitala i powiedzial ze tam z innym lekarzem sobie wszystko zalatwie itd. po czym przychodze do szpitala i lekarz mowi ze daje mi termin a reszte sobie ustale z tym lekarzem który mi dał skierownie do szpitala.... Masakra nie da sie z nimi dogadac , wiec mam ogromna prosbe, jesli ma ktoś jakies dobre namiary to prosze sie podzielic. Jeszcze ten termin... a ja potrzebuje byc na lato zdrowy ;)

Ps. probowalem znalesc tu na forum ale ostatni post dotyczący tego miasta byl w 2009roku i na dodatek nic konkretnego sie nie dowiedzialem oprocz tego ze ten lekarz ktory dal mi termin zabiegu jest krótko mowiąc chujowy :).
 

on3656

New member
Robiłem zabieg w Tarnowie jakiś rok temu i też szukałem prywatnie ale nie znalazłem ,prawdopodnie nie ma możliwości w Tarnowie.Gdybym miał robić teraz zabieg to poszukałbym lekarza który robi tez zabiegi w szpitalu zeby zrobic za jednym zamachem
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Tomasz Łogin Tarnów ,Nowy Sącz Lekarze 7
K Wędzidełko Kraków/Tarnów NFZ Lekarze 0
R Dobry urolog Bielsko-Biała / Tarnów Lekarze 8
T Tarnów Lekarze 9
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1

Podobne tematy

Do góry