• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Szwy rozpuszczalne kontra nierozpuszalne.

To.masz

New member
Witam serdecznie :)
06.06.2014 to dzień kiedy przeszedłem zabieg obrzezania oraz przedłużenia wędzidełka, miało być typu high&tight, a za małymi sugestiami dr Beldy skończyło sie na low&tight.
Ogólnie jestem bardzo zadowolony, "mały" szybko wraca do formy, a zwłaszcza po tym jak zostały zdjęte szwy (10 dni po zabiegu).
Przed zabiegiem dużo czytałem forum i wasze relacje bardzo mi pomogły w podjęciu decyzji, dlatego też z mojej strony również chciałbym się przysłużyć a, że nie widziałem wątku dotyczącego szwów..o to i on.

Wielu z Was pisze, że miało założone szwy rozpuszczalne..pytam dlaczego?
Przecież szwy nierozpuszczalne mają tą przewagę iż po 10 dniach pozbywamy się ich wszystkich, nie musimy czekać aż się wchłoną..w moim przypadku nie pozostawiły praktycznie żadnych zgrubień, raptem 3 niewielkie "gólki", które mam nadzieje szybko znikną, myślę, że to właśnie za sprawą szwów nierozpuszczalnych.
Jeśli decyzja o założeniu szwów rozpuszczalnych wynika, z obawy, że po raz kolejny trzeba wstawić sie u lekarza i "świecić klejnotami" to moim zdaniem błąd :)
A co Wy o tym sądzicie?
 

Klaus1

New member
Mialem szwy rozniesz nierozpuszczalne wokol glowki i po 10 dniach poszedlem je zdjac. Co prawda znow trzeba swiecic sprzetem, delikatny bol, ale sladu zadnego nie ma.


Takze z pana Beldy jestem zadowolony i jesli ktos nie ma 20 tysi na operacje to polecam ten sposob u niego za 3 :)
 

tomalke

New member
Również miałem zabieg 6 czerwca ale szwy rozpuszczalne. Dziś leci 11 dzień. Szwy zostało jeszcze parę szwów tylko na spodniej części małego (spodnia to ta kiedy mały wisi to jej nie widzimy). Myślę, że przy następnej kompieli powinny już sobie pójść, bo trzymają się tak jakby chciały a nie mogły. U mnie na niespodniej części tam gdzie nie ma już szwów w dwóch miejscach są jakieś podskórne zgrubienia. Czytałem, że to jakieś naczynia tam coś tam coś i ma się wchłonąć. Ale przy wzwodzie to się rozciąga i ja widzę, bo wiem, że to tam jest. Ogólnie jestem zadowolony chociaż u mnie jest jakby częściowe obrzezanie, ale ja i tak siuraka trzymam odsłoniętego bo jest ładniejszy :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry