• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Szczecin obrzezanie laserowe

osa1

New member
Jest tak super, że czeka mnie poprawka zabiegu... a jak pisałem wyżej jego olewcze podejście do działań po zabiegu (wizyty kontrolnej - gdzie przejrzyj forum, to 95% ma takie wizyty, niektórzy nawet dwie a p. doktor uznaje je za zbędne), w moim wypadku niemalże nie skończyło się dramatem (pomimo, że mu zgłaszałem, że coś jest nie tak). Szkoda zdrowia i pieniędzy. Zresztą lekarze, u których byłem po zabiegu słysząc kto go robił, robili takie miny, z których jasno wynikało, że nie jestem pierwszy, który ma problem po zabiegu u tego "super" specjalisty.

Link do wątku Osa - http://meskiezdrowie.pl/5-dni-po-zabiegu-prosba-7172.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

osa1

New member
Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości i chciałby się oddać w ręce tego "specjalisty"... Wczoraj miałem wykonywaną poprawkę po zabiegu u tego pana... Lekarz jak tylko zobaczył co tam jest, to powiedział, kto to robił (trafił ;)). Zaczął się śmiać i opowiedział mi historyjkę jak to pan opisywany w tym wątku wziął swojego pacjenta i pojechał z nim na izbę przyjęć urologii bo coś mu nie wyszło i prosił żeby to poprawić :) - niech to będzie najlepsze podsumowanie działalności... Gdyby ktoś szukał lekarza w Szczecinie, to radzę omijać ten gabinet z daleka i szukać dalej - można to zrobić dużo taniej i dużo lepiej (ten laser to jeden wielki pic na wodę, jak to stwierdził jeden z lekarzy u których byłem "trzeba umieć się nim posługiwać, gojenie po laserze może być dłuższe niż normalnym zabiegu - u mnie tak właśnie było, prawie miesiąc gojenia...) Pozdrawiam, zdrowia życzę i szczęścia w dobieraniu lekarzy :)
 

Olqa

New member
Witam,
Moj narzeczony ma miec zabieg stulejki w szpitalu na pomorzanach... czy mial ktos do czynienia z dr Dominika Gajewska? Ma sie to odbyc w szpitalu na Pomorzanach... zaczynamy sie juz bac....ze cos sie stanie i beda problemy z płodnością.....jakie mieliście znieczulenie i jak ze szwami i jaki czas odczuwaliscie dyskomfort??? Zalezy nam na wielu informacjach i z gory dziękuję za kazda odpowiedz i rade!!!!!!!!!
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Poczytaj troche forum. Na wszystkie pytania sa odpowiedzi. Co ma obrzezanie do płodności? Chyba ze babce sie skalpel zesliznie i mu jaja utnie. Szwy powinny siedziec z 3 tyg. Znieczulenie zalezne od kliniki- przewaznie miejscowe prosto w pindola. Dyskomfort u kazdego inaczej. Od kilku tygodni do kilku miesiecy.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Obrzezanie Szczecin Lekarze 2
P Obrzezanie - Szczecin Lekarze 0
A Obrzezanie na NFZ, Szczecin - gdzie najlepiej? Lekarze 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
Q Klinika Zawodny Szczecin Lekarze 3

Podobne tematy

Do góry