• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Świeżo po zabiegu usunięcia stulejki

Witam właśnie mija 6 dzień od mojej operacji.Własnie mnie zaniepokoiła pewna białą plamka na żołędziu jak na Ktoś mi może powiedzieć co to? i czy to dość poważne?
 
Witam właśnie mija 10 dzień od zabiegu częściowego usunięcia stulejki ,przez to w głowie pojawia się kilka pytań,
1.Czy wszystko wygląda jak należy?
2.Ile dni powinienem jeszcze nosić opatrunek?
3.Jak najlepiej rozciągnąć skórę żeby móc ją założyć na żołądź?
4.Czy powinienem już zacząć namaczać szwy żeby wypadły?(często czytam ,że inni mają problem co do wypadania ich)
 

mati12

Well-known member
Wszystko wygląda okej Tak jak wyżej opatrunek tak 2-3tyg po zabiegu potem szwy do usunięcia pisałeś że masz wizytę kontrolna 13.06 to będzie przeszło 4 tyg po zabiegu więc trochę późno by lekarz szwy wyciągał same raczej też nie wyjdą musiał byś coś w temacie podzialac tak 3 tyg po zabiegu może przyśpisz wizytę? Co do napletka no masz częściowe po czasie trochę więcej główki będziesz miał z skrytej jak opuchlizna zejdzie ale cała już nie będzie nigdy zakryta max do połowy
 
Hej!
Dzień 13
Postanowiłem zrobić zdjęcie podczas zwodu, niestety nie jest to pełny(strach przed szwami)
Pytanie się pojawią już nie pod względem czy wszystko jest okey, tylko ocena wizualna czy robota została dobrze wykonana przez lekarza.
 
Witam 3 miesiąc po operacji zauważyłem pewien problem, a mianowicie coś takiego Po 1 miesiącu czy 2 nie zauważyłem tego ,musiało się to stać stosunkowo nie dawno.Co to jest i co mam z tym zrobić?
 

nope

Well-known member
Wyglada na oponke. Zrob fotki w wzwodzie. Jest ciasno w miejscu szycia czy nie? Rozumiem ze masz obrzezanie calkowite?
 

nope

Well-known member
Czy nie jest ciasno w miejscu szycia. W obwodzie. Oponki sie pojawiają przy zaburzonym przeplywie limfy z powodu ucisku. A możesz nalozyc napletek na zoladz? Powinno przejsc wtedy i sie wchlonac.
 

nope

Well-known member
Moim zdaniem za ciasno w obwodzie w szyciu plus nierównomiernie wycięta blaszka. Może pompować wewnętrzny napletek non stop. Poprawka lub daj se czasu.
 

Podobne tematy

Do góry