• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Suchy penis - co zrobić

Marcin199720

New member
Witam. Mam ten problem od początku kiedy zacząłem uprawiać sex oraz się masturbować
Mój penis po chwili jest bardzo suchy, kiedyś zeszła mi z niego skóra.
Od jakiegoś czasu zaczął mi się bardzo marszczyć co widac na zdjęciu ale bardziej chodzi mi o ta otoczkę która zaznaczyłem na zdjeciu. Kiepsko to wyglada

Co radzicie ?
https://imgur.com/PdMnK6k
 

Trolo

Well-known member
Żołądź z wiekiem też mi pomarszczyl się. Pod napletkiem zwykle jest sucho, ale z tym nic nie zrobisz. Po sikaniu możesz mieć dopiero mokro. Po prostu taką masz naturę penisa i nic z tym nie zrobisz. Trzeba się pogodzić.
 

Marcin199720

New member
Żołądź z wiekiem też mi pomarszczyl się. Pod napletkiem zwykle jest sucho, ale z tym nic nie zrobisz. Po sikaniu możesz mieć dopiero mokro. Po prostu taką masz naturę penisa i nic z tym nie zrobisz. Trzeba się pogodzić.

Czyli lekarz nic nie pomoże ? Albo jakieś maści ?

Przecież jak będzie coraz gorzej to raczej o seksie mogę zapomnieć bo żadna dziewczyna nie będzie chciała
 

Ksawery1

New member
Marcin to jest normalne. Jeśli Ci to bardzo przeszkadza spróbuj czymś nawilżać od czasu do czasu. Dobre jest masło Shea. Ewentualnie olej kokosowy - ten nawet ginekolodzy polecają kobietom z problemami intymnymi. Najlepsze są oczywiście produkty naturalne.
 

Trolo

Well-known member
Czyli lekarz nic nie pomoże ? Albo jakieś maści ?

Przecież jak będzie coraz gorzej to raczej o seksie mogę zapomnieć bo żadna dziewczyna nie będzie chciała

Ale co rozumiesz przez "gorzej"?
Wydziela Ci się preejakukat podczas podniecenia? Przed sexem zawsze możesz nawet wodą zwilżyć i " rozruszać" napletek jak będzie sucho.
Z maściami to raczej bym się nie rozpędzał, bo co masz zamiar stosować to codziennie żeby było nawilżenie? Naturalnie nie powinnon się tego miejsca nawilżać.
 

Marcin199720

New member
Ale co rozumiesz przez "gorzej"?
Wydziela Ci się preejakukat podczas podniecenia? Przed sexem zawsze możesz nawet wodą zwilżyć i " rozruszać" napletek jak będzie sucho.
Z maściami to raczej bym się nie rozpędzał, bo co masz zamiar stosować to codziennie żeby było nawilżenie? Naturalnie nie powinnon się tego miejsca nawilżać.


Można go jakoś wygładzić żeby nie był taki pomarszczony ?
 

K1999

New member
Cześć Marcin, mam nadzieję że odpowiesz mimo że to było tak dawno temu.
Mam tak samo jak Ty (widziałem zdjęcie) zaradziles jakoś temu, byłeś u lekarza, czy coś?
 

Podobne tematy

Do góry