• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Suchy penis po obrzezaniu

Kuku66

Member
Cześć chłopaki, mam problem po całkowitym obrzezaniu od paru dni mam sucha skórę na penisie i żołędzi. Miał ktoś podobny problem? Wiecie jak to rozwiązać? Dziś kupiłem oliwkę i posmarowałem bydlaka, a jestem po zabiegu jakoś 2 tygodnie.
 

Kuku66

Member
No właśnie czytałem że normalna sprawa, ale jeśli przed zabiegiem i parę dni temu jeszcze był fajny taki ala śliski a teraz suchy to coś mi tu nie pasuje. Wziąłem gazik dokładnie wypucowalem małego i szok bo bardzo dużo złuszczonego naskórka się nazbierało. Ostatnio trochę próbowałem się bawić i możliwe że przez to bo na sucho leciałem, zdarłem naskórek i teraz jest sucho
 

amenek5

Active member
No popieram wasze zdania, ze to prawdopobnie od zmiany srodowiska, ale sam zauwazyłem ze czasami poprostu przychodzi moment ze penis jest suchy jak wiór i za jakis czas wraca to samo do normy, od czego to zależy to nie wiem, ale nie wydaje mi się zeby był to jakis powod do zmartwień
 

Kuku66

Member
Zostały mi gazy z opatrunkow i stwierdziłem że domyje dziada, bardzo ciepła woda do tego mydło na wacik i heja powiem wam, pomogło później oliwka posmarowałemdrugim wacikiem i jest poprawa
 

Podobne tematy

Do góry