• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka

Satuk

New member
Witam, mam 16 lat, i mam problem o którym pewnie sie domyśliłeś czytając nazwe tematu :)
Mianowicie CHYBA mam stulejkę niepełną, i tutaj wlasnie dlatego zakładam temat, bo CHYBA mam :)

podczas normalnego stanu moge spokojnie zdjąć napletek, podczas erekcji idzie to troche gorzej (mam taki strach, że jak sciągne to już nie zaloże, a czytałem o jakimś niedokrwieniu żołędzia czy cos) i jeszzce gdy już zdejme, chwyce penisa, i sprobuję go "obniżyć w doł" to bardzo boli.

łatwiej to idzie, jak zdejme napletek w stanie spoczynku, i dostane wzwod, tak jakos pewniej sie czuję.

niedłgo jadę do lekarza rodzinnego, żeby dał mi skierowanie na zabieg usuwania przepukliny pachwinowej, to może da radę to zrobić podczas jednego pobytu w szpitalu ? Rodzinny wgl mi powie czy to stlejka czy za krotkie wędzidelko ?
 

Trolo powrót..

New member
Samo obniżanie penisa w dół będzie bolało, bo normalnie to on fizjologicznie jest w górę, można to ćwiczyć, ale to przy pewnych pozycjach seksualnych będzie potrzebne tylko. Jak będziesz mocno ciągnął w dół to możesz naderwać wiązadła przy penisie i będzie bardziej bolało. Co do samej stulejki. Zdjęcie powie nam więcej, ale uważam że możesz mieć nie pełną, a co za tym idzie jak ściągniesz za żołędzia napletek może popękać. Dlatego albo możesz ćwiczyć sam, albo do lekarza się udaj i on Ci powie co i jak. Rodzinny może się znać, ale może równie dobrze Ci dać skierowanie do Urologa. Tylko problem w tym, że lekarze nie sprawdzają w stanie wzwodu.
 

sławek83

Moderator
Trolo powrót.. napisał:
Samo obniżanie penisa w dół będzie bolało, bo normalnie to on fizjologicznie jest w górę,

jakoś mogę swojego Wacka we wzwodzie jak i w spoczynku brać do góry, na dół, na boki i nic nie boli bo i czemu miałby boleć??

Satuk na Trolo musisz brać poprawkę ;)
Może masz wędzidełko za krótkie które go tam ciągnie?? I pewnie masz napletek zwężony dlatego boisz się ściągać w spoczynku bo masz wrażenie że jest za ciasno. Jak pójdziesz do lekarza to wszystko ci powie :)
 

Satuk

New member
w spoczynku jest wszystko ok, tylko w wzwodzie jest tak ciasno i wgl, na dole, jesli mniemam jest to wędzidelko? jesli tak, to jesli podczas wzwody chce sciągnąć napletek i mi sięto uda, to na dole jest strasznie napięte, aż twarde ;;/
 

sławek83

Moderator
Satuk napisał:
w spoczynku jest wszystko ok, tylko w wzwodzie jest tak ciasno i wgl,

czyli napletek za ciasny. Pytanie tylko, czy będziesz mógł to ćwiczyć czy konieczna np. plastyka?? Ale to ci lekarz powie ;)

Satuk napisał:
to na dole jest strasznie napięte, aż twarde

to na dole to wędzidełko :) i pewnie jest za krótkie i dlatego napięte. O ile napletek "czasami" można wyćwiczyć to z wędzidełkiem będziesz musiał iść pewnie na zabieg.
 

Satuk

New member
e wiem dlaczego, ale mam takie rwrażenie ze da się to wyćwiczyć,bo jakby nie p[atrzeć, bo jakby skora nie byla taka ciasna (co wlasnie to się chyba cwiczy?) to napletek schodzil i wchodzilby normalnie :)
 

Trolo powrót..

New member
Bo skoro chłopak nie uprawiał seksu nigdy, nie wyginał swojego penisa to będzie go bolało i to jest normalne, a w jego wieku erekcje będą bardzo silne i to także nie pomaga bo wysokie ciśnienie nie pozwala wykrzywiać penisa. Dlatego czasami dochodzi do zerwania więzadeł, albo złamania prącia, ale to rzadkie przypadki.
No skoro tak twierdzisz to ćwiczyć musisz napletek, ściągając i zakładając go we wzwodzie. Ewentualnie rozciąganie samego napletka lewo-prawo, góra-dól (wkładasz 2 palce w napletek w stanie spoczynku i rozciągasz chwilę, i zmiana pozycji. I tak kilka minut dziennie, nie za mocno, żeby nie rozerwać napletka). Należy pamiętać zawsze o higienie rąk i penisa podczas ćwiczenia.
 

sławek83

Moderator
Trolo powrót.. napisał:
wkładasz 2 palce w napletek w stanie spoczynku i rozciągasz chwilę

:shock: możesz też użyć np. pałeczek do perkusji a jak już bardziej wyćwiczysz to śmiało wciskaj se szyjkę od butelki :shock:
Generalnie, jak chcesz sobie zaszkodzić to napisz do Trolo na GG i on ci wszystko ładnie wytłumaczy ;)
 

Trolo powrót..

New member
sławek83 napisał:
[quote="Trolo powrót..":2sa64xmy]wkładasz 2 palce w napletek w stanie spoczynku i rozciągasz chwilę

:shock: możesz też użyć np. pałeczek do perkusji a jak już bardziej wyćwiczysz to śmiało wciskaj se szyjkę od butelki :shock:
Generalnie, jak chcesz sobie zaszkodzić to napisz do Trolo na GG i on ci wszystko ładnie wytłumaczy ;)[/quote:2sa64xmy]

Nie znasz takiego sposobu więc proszę nie rób z tego nie wiadomo jakiej bujdy, bo taki sposób skutkuje.
 

sławek83

Moderator
Trolo powrót.. napisał:
Nie znasz takiego sposobu więc proszę nie rób z tego nie wiadomo jakiej bujdy, bo taki sposób skutkuje.

Pewnie że nie znam bo i poco takie pierdoły znać? Takie praktyki stosowali może w czasach gdzie mało ludzi wiedziało co to jest stulejka i do lekarzy się nie chodziło. Dzisiaj mamy służbę zdrowia od tego a nie dwa palce i inne cuda wianki.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13
A Stulejka Stulejka 1

Podobne tematy

Do góry