• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka

Mati123

New member
Witam jestem pewien ze mam czesciową stulejke i chyba krótkie wędzidełko mam 13 lat i regulanie sobie trzepe kiedys nie wiedziałem ze mam stulejke i myslalem ze to normalne ale jakies 3 miesiace temu zaczołem się martwic i polecilii mi naciaganie skorki naciagam juz ok 2,3 miesiaca i rezultaty sa w czasie spoczynku mogę sciągnac prawie cala skórke lecz się boje bo słyszałem ze moze dojsc do niedokrwienia i utrate pryjaciela w czasie zwodu juz nie mogę sciągnąc tak dużo bez problemowo mogę sciagnac ze widac takie werzniecia w peniscie gdzies prawie do połowy boje sie o tym powiedziec rodzicom :/ i nie wiem bo słyszałem ze sa jakieś masci na roziaganie skórki mogę zrobić i wrzucić zdjecia jesli bedzie to potrzebne :)

2 sprawa mam prosaki i jest ich pelno :/ jestem w okresie dojrzewania i nie wiem czy to normalne ? czy dziewczyna bedzie to odczuwac ? i jak to ztepic ?

3 sprawa czy jak mam za krótkie wędzidelko to penis bedzie rosl ? w spoczynku to ok 5/6cm a w wzwodzie to 11cm

Z gory prosze o pomoc

Pozdrawiam Mateusz.
 

Trolo

Well-known member
Witaj, jeżeli chodzi o prosaki to już tak musi być, nic z nimi nie zrobisz, ani one nic nie robią, tylko są.
Ćwicz dalej tak jak ćwiczysz i będzie dobrze, skoro już masz postępy to widocznie dobrze to robisz, ale jak coś służę poradą. Jeżeli chodzi o wędzidełko to tylko zdjęcie może coś powiedzieć, ale puki co nie myślałbym o tym, tylko zająłbym się ćwiczeniami. Jak będziesz coś potrzebował jeszcze to pisz tu albo na GG.
 

Lukas.

New member
Mati jesteś w dobrym wieku i stosując ćwiczenia możesz jeszcze dużo zdziałać.
Gorzej jakby nie przynosiły rezultatów...

A jeśli będziesz miał jeszcze pytania lub problemy to zapraszamy na forum, bo tylko tu odpisujemy na tematy stulejki.
 

Mati123

New member
mam cos nowego gdy sie spuszcze a nie wyleci daleko tylko troche zostanie na naplecie to latwiej zchodzi udało mi sie dzisiaj w stanie zwodu do połowy sciagnac :) mysle ze dam rade z cwiczeniami jeszcze raz dzieki :) i sory jesli tu jest opcja edytuj :)
 

Mati123

New member
Pisze ponownie bo rezetulaty sa przy zwodzie brakuje mi nie wiele do sciagniecia a w spoczynku moge sciagnac bez najmniejszego problemu tylko ze jak sciagne to potem nie chce najsc i mam problemy ;? czy tak ma byc ?
 

Trolo

Well-known member
Jeżeli masz słabo rozciągnięty napletek to owszem tak będzie. Ale z czasem powinien śmigać tam i z powrotem.
 

Mati123

New member
Siemka pisze bo udało mi sie w stanie spoczynku bez problemu sciagnac nic nie wadzi :) a w wzwodzie tez sciaglem :D cały naplet w wzwodzie i udalo sie :DD n ic nie upijalo tylko troszke ciezej niz w spoczynku było ale mysle ze bede cwiczył i bd ok a mam pytanie czy mam cały czas cwiczyc ? czy jak rozwicze ze bd ok ? dodam ze jak sciagne skorke to nie zchodzi tylko zatrzymuje sie :D tylko ze jset taka faldka skorki
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13

Podobne tematy

Do góry