• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka

Kamil3247

New member
Hej mam 15 lat i nie wiem czy mam stulejke. Generalnie to w spoczynku nie mam problemu ze sciągnięciem jednak we zwodzie mało kiedy udaje mi się ściągnąć do końca i odczuwam lekki ból. Czy to może wskazywać na stulejka ?
 

kamilops

Active member
Raczej albo za krótkie wedzidelko, albo zwezenie napletka. Idz do lekarza, i jak sie uda prywatnie, to do swiat juz bedziesz po:)
 

Trolo

Well-known member
Jeżeli wcześniej nie zsuwałeś napletka no to pewnie teraz jest problem bo nie rozciagniety jest. Mozliwe, że uda się to rozciągnąć, ale musialbyś ćwiczyć codziennie i po około miesiącu efekt vedzie zauważalny. Wszystko zależy od zaawansowania i tego czy problem pojawił sie teraz no sie zainteresowałeś i zsunąłeś napletek czy już wcześniej istniał.
 

nope

Well-known member
Lepiej na wakacje, ja po 4 tygodniach miałem problem dalej problem i sporą nadwrażliwość, która nie dawała mi chodzić po schodach, a 2 tygodnie to ja w domu z ręką w majtach chodziłem żeby mi fujarka nie zawadzała o gacie
Widzisz. Ty. Kazdy ma inny prog bolu i jeden sie pilnuje jak z jajkiem a drugi nie. Trza zacisnac zęby i jazda a nie sie kitrać bo nadwrazliwosc i uwazac zeby sie pacjent w gaciach nie poruszył centymetra bo zaboli. Duzo ludzi tutaj bezposrednio kilka dni po zabiegu idzie do pracy l....
 
Lepiej na wakacje, ja po 4 tygodniach miałem problem dalej problem i sporą nadwrażliwość, która nie dawała mi chodzić po schodach, a 2 tygodnie to ja w domu z ręką w majtach chodziłem żeby mi fujarka nie zawadzała o gacie
Lepiej teraz to na wakacjach sobie młody porucha, nacieszy się a nie jak ja. Robiłem początkiem sierpnia i połowa wakacji wyjebana z życia
 

Trolo

Well-known member
I tu się kłania kodeks karny który reguluje kiedy seks jest legalny a kiedy nie. Nie piszcie głupot o seksie nieletnich bo jeszcze sobie i komuś chłopak problemów narobi.
 

nope

Well-known member
@Trolo mysle ze marcel mial na mysli to ze gosc bedzie mial wczesniej to za soba i za rok dwa nie bedzie musial uciekac przed babami i się ich wstydzic xd. Gdzie w jego wieku sie poznaje najwiecej ludzi przez szkoły itd
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
D Stulejka Czynnościowa Stulejka 35
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry