• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka?? Zgłupiałem...

mati.uwe

New member
Hej chłopaki!
Zastanawiam się, czy to ja całe życie żyłem w niewiedzy, czy to mój lekarz gada głupoty.
Byłem ostatnio u urologa z powodu bólu jądra. Lekarz przy okazji zbadał penisa i odsłonił napletek. Zapytał się, czy w erekcji napletek schodzi z żołędzia. No więc mówię, że sam nie schodzi, muszę go zsunąć ręką. Lekarz na to, że to stulejka niepełna i trzeba pomyśleć o zabiegu. Zdurniałem totalnie i kontynuuję, że napletek zsuwam bez większego problemu, że nie powoduje to żadnego bólu czy kłopotów z seksem itd. Na to usłyszałem, że zdrowy napletek przy erekcji penisa powinien zsuwać się samoistnie, bez żadnej pomocy. A jak się sam nie zsuwa, to przydałby się zabieg. Czy tak jest rzeczywiście?! Jak jest u Was?
 

amenek5

Active member
Mi keidyś lekarza powiedział ze łatwo pomylić stulejke ze zbyt dużą ilością napletka . Czasami i oni się myla , mi np lekarz rodzinny powiedział ze nie mam stulejki kiedy miałem stulejkę i to dość zaawansowana , także wiesz , urolog tez mógł się pomylić , w ogole dobry urolog nie musi pytac o to czy ci podczas zwodu sam schodzi napletek. Powienien to wiedziec bez tej informacji...
 

Trolo

Well-known member
Nie mam stulejki i napletek nie zsuwa się sam podczas erekcji. Ty też nie masz. Lekarz się najprawdopodobniej pomylił.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13
A Stulejka Stulejka 1

Podobne tematy

Do góry