• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka ? Wizyta u specjalisty potrzebna?

piotruspan

New member
Witam, czytam forum od rana i widziałem mase takich tematów, jednak w wiekszości zdjęcia wygasły oraz nie ma interesujących mnie odpowiedzi.

Teraz opisze troche mój przypadek.
Od dziecka nie miałem nigdy problemów ze stulejką.
Jednego dnia po stosunku ( dziewczyna zrobila mi loda, pozniej sie kochalismy ) Robila to pierwszy raz wiec mogla nie byc zbytnio doswiadczona.

Na nastepny dzien po stosunku odsunelem napletek i bylo troche bialej wydzieliny.

Od tamtego czasu w stanie spoczynku napletek ściąga się gładko do końca, jednak w stanie zwodu napletek sciaga sie tylko do konca zoledzia. Dalej sie nie ciagnie poniewaz powoduje to bol. Calego żąłędzia jednak mogę zobaczyć.

Nie wiem czy wybrać się do specjalisty, szczerze mówiąc bardzo sie wstydzę, nikt o tym nie wie.

Niewiem sam czy to stulejka czy nie ?

Poniżej zdjęcie w stanie lekkiego zwodu.
Będę bardzo wdzięczny za wypowiedź jakiejś osoby wtajemniczonej w temat.

Może ktoś ma podobnie ?


http://ifotos.pl/img/171220100_qepqxa.jpg


Dodam że zdjęcie zrobione telefonem komórkowym namoczonego penisa.

Moim zdaniem wydaje mi się że poprostu żąłędź mógł spuchnąć w wyniku ssania przez osobe drugą.

Sulejka moim zdaniem to nie jest ponieważ w spoczynku napletek naciąga się bardzo dobrze i widać część penisa od wewnątrz ( około 1cm )

A w zwodzie tak jak by się niemieścił w napletku poprzez to że jest spuchnięty.
Dobrze myślę?

Proszę podejść do tematu poważnie.
 

happynow

New member
widać pierścień uciskowy - moim zdaniem stulejka
mi coś takiego przerodziło się po kilku latach w stulejke całkowitą "giganta" pierścień zwezyl sie do tego stopnia że ledwo było widać ujscie cewki moczowej - obecnie jestem 10 dni po zabiegu całkowitego obrzezania i jestem niesamowicie zadowolony

pozdrawiam
 

Nori

New member
moim zdaniem też stulejka - ja miałem też tak, że mogłem ściągnąć napletek w stanie spoczynku, ale niestety w zwodzie był problem. Idz do urologa (tylko dobrego) i będziesz wiedział na pewno - nie ma czego się wstydzić - lekarz ogląga dziesiątki fujar i wie najlepiej co jest grane
 

piotr-p4

New member
To jest to stulejka częściowa (w stanie spoczynku napletek da się odprowadzić). Sugerując się zdjęciem w stanie erekcji może być małe zwężenie, które bez większych porolemów da się wyćwiczyć. Ciepła woda i do roboty. No chyba że lubisz noże to zapraszam na zabieg...

Piotr
 

ANDALAMI

New member
Z tego co napisałeś mogło dojść do stanu zapalnego napletka,wydzielina itd.stan zapalny również może być przyczyną stulejki i najprawdopodobniej tak było.Może nie jest to całkowita stulejka,jednak widac przewężenie.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry