• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka w Warszawie

Mikko

New member
Na wstępie krótko o moim przypadku, to że mam problem ze stulejką wiedziałem od dobrych dwóch lat. Ze względu na wstyd odkładałem problem w nieskończoność. Jednak ile można, zdecydowałem się wreszcie by coś w tym kierunku zrobić i udałem się do lekarza rodzinnego, ten bez problemu wypisał skierowanie do specjalisty.

Czas na poszukiwanie urologa...cóż terminy do lekarzy z NFZ nie nastrajaja optymistycznie, najwczesniejszy termin to koniec listopada/ poczatek grudnia wiec uznalem ze nie ma sensu czekac i zdecydowalem sie na wizyte prywatna. Koszt takiej wizyty to niestety az 200 zl.

Co do wizyt to ceny układają sie nastepująco :
Nordmedica 130 zl za wizyte
Mazovia 200zl / 300 w zaleznosci od stopnia lekarza
Ibis Dr Torz 180 zl
MD Clinic Dr Jarema 200 zl.

Moze komus to sie przyda.

Wachalem sie miedzy dr Jarema i Torzem, wybralem tego pierwszego. Jutro mam wizyte, czy wybor byl sluszny bede wiedziec jutro.
Czy ktos mial kontakt z tym doktorem? Jezeli ktos ma jakies pytania czy sugestie piszcie smialo :)

Pozdrawiam.
 

mobydick

New member
no tak, ale po co wizyta u urologa prywatnie? przecież urolog tylko wypisuje skierowanie do szpitala, a prywatny tego nie zrobi...
więc prywatną ścieżką to tylko całość razem z zabiegiem, nie wiem czy tak to chcesz zrobić?

sama dyskusja o stulejce raczej nie ma sensu, bo ona jest albo jej nie ma,
u mnie wizyta trwała 2 minuty
proszę pokazać
no tak jest stulejka, obrzezamy
i przez ostatnie 1:45 zapisywał mnie na operacje
 

Mikko

New member
Tak, chciałem to zrobić w całości prywatnie ze względu na dłuższy czas oczekiwania.
Jednakże skorzystalem z rady Stettina i znalazłem lecznice IATROS i udalo sie, wizyta juz za niecale 3 tygodnie na NFZ :)
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
jesteś zadowolony z efektów IATROS? (nie mam pojęcia co, gdzie i kto tam leczy, ot tak pytania) sprawdziłeś opinie na forum samej lecznicy i, co ważniejsze, tych którzy będą Cię kroić?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry