• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka u 13 latka

Dawid08

New member
dzień dobry przychodzę z zapytaniem czy mam stulejke, czemu po masturbacji nie leci sperma. Jezeli chodzi o stulejke to nie jestem w stanie do końca odwinąć skore tak jak by w jednym miejscu jest przyklejone do napletka czy to tak powinno być czy to z wiekiem się ogarnie czy powiedzieć to rodzica żeby wzięli mnie do lekarza pozdrawiam
 

Trolo

Well-known member
Jeżeli się masturbujesz i czujesz orgazm, a sperma się nie pojawia, to znaczy, że jeszcze nie dojrzałeś na tyle, żeby ja mieć.
Odnośnie stulejki, to pewnie jej nie masz, tylko masz sklejony napletek z żołędziem. Rozkleić to możesz sam sobie, albo udać sie do lekarza z rodzicami.
Wszystko zależy od tego jak duże to sklejenie i czy jesteś w stanie wytrzymać trochę bólu, pieczenia, żeby to rozkleić.
 

Trolo

Well-known member
Jezeli masz w jednym miejscu sklejone, to widzisz pewnie jak wyglada to przed i za sklejeniem. Łapiesz napletek i ciągniesz w jedną stronę a żołędzia w drugą. Nie ma innego sposobu. Lekarz też tak ci będzie to robił.
 
  • Like
Reactions: AGv
Jezeli chodzi o stulejke to nie jestem w stanie do końca odwinąć skore tak jak by w jednym miejscu jest przyklejone do napletka czy to tak powinno być czy to z wiekiem się ogarnie czy powiedzieć to rodzica żeby wzięli mnie do lekarza pozdrawiam
Jeśli coś budzi niepokój to nigdy nie należy taktować, że z wiekiem przejdzie. Wizyta u lekarza nigdy nie zaszkodzi - jeśli to naprawdę problem trzeba podjąć leczenie. Jeśli problemu nie ma to wizyta u lekarza rozwieje obawy.
Możesz ostrożnie spróbować ostrożnie rozkleić samodzielnie, ale jeśli nie da to efektów powiedz rodzicom o problemie. Tym bardziej że niepokoi Cię brak wytrysków spermy - lekarza mógłby ocenić co jest tego przyczyną; może po prostu rozwijasz się wolniej niż rówieśnicy.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Stulejka u 2,5 latka Stulejka 6
Z stulejka całkowita u 27 latka Stulejka 13
J Stulejka u 14 latka Stulejka 4
Z stulejka u 14 latka Stulejka 24
R Stulejka u 13 latka. Czy mogę leczyć domowymi sposobami? Stulejka 8

Podobne tematy

Do góry