Stulejka u 13 latka. Czy mogę leczyć domowymi sposobami?

Trolo

Active member
Słaba jakość zdjęć, lepiej zrobić z trochę większej odległości bez przybliżenia.
Ale z tego co widać to masz sklejenie napletka z żołędzią, i zwężenie napletka. Zwężenie moim zdaniem możesz wyćwiczyć, a to sklejenie to już gorszy problem, bo albo sam to zrobisz próbując rozklejać podczas kąpieli, spróbuj poszukać wokoło żołędzi miejsca w którym jest rozklejone i od tego miejsca konsekwentnie rozklejać. Jest jeszcze drugi sposób, a mianowicie podczas sikania zaciskasz na końcu napletek i popuszczając mocz z pęcherza powoli napełniasz napletek moczem. Zacznie puchnąć od nadmiaru moczu, ale może wtedy coś się rozklei. Możesz napełnić trochę napletek moczem i drugą ręką ściskać napletek tam gdzie w środku jest mocz i próbować czy się coś rozklei. Od razu ostrzegam że może się rozkleić, a może się rozerwać. Więc będzie bolało, ale coś za coś.
Jeżeli chodzi o zwężenie to wystarczą ćwiczenia na nie pełnym wzwodzie zsuwanie i nasuwanie skory i tak powoli, później możesz ćwiczyć z penisem w wzwodzie.
Jak się coś rozklei to zrób zdjęcie, zobaczymy co tam jest.Trzeba to przypilnować.
 

bergen

New member
Z pewnoscia musisz isc do lekarza.

Wedzidelko jest masakrycznie krotkie - a tego nie rozcwiczysz, bardzo wyrazny pierscien, ktory nalezy po prostu usunac. Sklejenia zadnego nie widze, nie probuj napelniac napletka moczem ;)
 

Trolo

Active member
Chłopak ma dopiero 13 lat, więc jeszcze urośnie mu wszystko, więc i wędzidełko urośnie, bo nikt przecież nie rodzi się z super długim wędzidełkiem. Wdaje mi się że nie miałeś sklejenia napletka z żołędziem więc możesz tego nie widzieć, przecież nie widać rowka żołędziowego, a pierścień też da się wyćwiczyć. Od razu chłopaka zakwalifikowałeś pod nóż. Są na to sposoby, a nóż to już ostateczność, a tym bardziej że chłopak nie ma stulejki bo widać pomimo złej jakości zdjęć.. Poczekaj na wyraźne, ostre zdjęcia.
Podtrzymuje to co pisałem wcześniej. rockowe123 wrzuć lepsze zdjęcia i poszukaj czy nie ma gdzieś rozklejenia.
 

apolakipsa

New member
^ pozwol ze o tym zadecyduje lekarz a nie Ty, na forum jest masa przypadkow gdzie lekarz bez zabiegu wszystko naprawil ale to czy sie da czy nie niech oceni on sam


Jesli cos sobie zrobi to co? Zaplacisz mu odszkodowanie? Dajesz gwarancje?


Jesli musi byc zabieg to wlasnie najlepiej teraz w mlodym wieku
 

sławek83

Moderator
Masz stulejkę całkowitą i to jest raczej pewne. Domowymi sposobami kaszel się leczy. Idź z tym szybko do lekarza bo nie ma co rozmyślać.
 

Trolo

Active member
apolakipsa napisał:
^ pozwol ze o tym zadecyduje lekarz a nie Ty, na forum jest masa przypadkow gdzie lekarz bez zabiegu wszystko naprawil ale to czy sie da czy nie niech oceni on sam


Jesli cos sobie zrobi to co? Zaplacisz mu odszkodowanie? Dajesz gwarancje?


Jesli musi byc zabieg to wlasnie najlepiej teraz w mlodym wieku
Nikt nie musi wierzyć, że da się rozkleić to, ale mam potwierdzony przypadek u siebie i u kolegi który miał sklejone dokładnie jak rockowe123 Pierścień wyćwiczy, a jak się nie uda rozkleić to wtedy do lekarza. Czasem się spotykam z tym, że lekarze rodzinni dzieciom ściągają napletek i normalnie legalnie jak jest sklejenie to rozrywają, boli owszem, ale przynajmniej napletek zostaje. I tak kilka wizyt aż do całkowitego rozklejenia. Wystarczy umiejętnie i nie na "chama" robić, a nic sobie nie zrobi, jak się zdecyduje na to żebym mu pomógł to napisze mu co i jak. Gwarancję to się dostaje na samochód, rower, sprzęt agd, rtv. Jak ktoś się uczył i wie co robić, to nie ma pomyłek, nie potrzebne gwarancje i odszkodowania.


sławek83 napisał:
Masz stulejkę całkowitą i to jest raczej pewne. Domowymi sposobami kaszel się leczy. Idź z tym szybko do lekarza bo nie ma co rozmyślać.
Domowymi sposobami owszem leczy się kaszel, ale i tak pójdziesz do apteki kupić syrop czy tabletki więc to już nie jest domowy sposób, ale widzę że wy tylko po stulejce jesteście więc nie ma co się dziwić. Chłopak nie ma stulejki a o całkowita to już spora przesada( jeszcze piszesz że raczej pewne, to już w ogóle widać jak się znasz), widać, że ściąga napletek ogarnij dobrze zdjęcie. Stwierdzenie idź do lekarza on ci powie co robić to nie pomoc, a jak trafi na złego lekarza któremu się nie będzie chciało pomóc, to od razu go weźmie na operacje, a to bez sensu jest skoro można spróbować. Dobrze że chłopak się zorientował w porę i napisał o tym.
Teraz tylko pozostaje pytanie komu uwierzy i co z tym zrobi.
 

sławek83

Moderator
Widzisz, masz tu znawcę o nazwie Trolo i on ci pewnie wszystko powie, dał nawet numer GG i za chwilę wrzuci tu swój telefon a po nowym roku otworzy swój gabinet. Kolega ma racje, lepiej nie idź z tym do lekarza bo jeszcze co coś zepsuje. Pierw zobacz czy może kolega Trolo ci go wyleczy. W wzwodzie nie schodzi napletek wogóle czyli jest stulejka i to duże prawdopodobieństwo że całkowita. No ale on ma tylko 13 lat to śmiało może z tym poczekać i poćwiczyć przez parę lat. Przepraszam że wogóle napisałem.
 

Trolo

Active member
Zastanów się co piszesz to po pierwsze, a po drugie:
sławek83 napisał:
Przepraszam że wogóle napisałem.
to po co piszesz?
W tym momencie już nie pomagasz i przeszkadzasz wręcz. Zobacz zdjęcia dokładnie i powiedz mi na którym napletek nie jest ściągnięty? Tylko tym razem otwórz oczy. Próbujesz tutaj się własnym intelektem i wyrafinowanym cwaniactwem popisać słownie, zaimponować wręcz. Ale cóż, widzisz hipotetycznie gdyby to było Twoje dziecko to poszedł byś z nim do lekarza i pod nóż, o ile by Ci powiedziało o problemie, a przekonany jestem o tym, że w tym wieku nie powiedział by nic, bo by się wstydził najzwyczajniej w świecie. Pewnie mi powiesz, że rodzice powinni dbać o to od małego, i później nie ma takich zaniedbań. Otóż w wieku około 6-8 lat dzieci zaczynają się same myć i wręcz później wstydzą się obecności dorosłych w łazience. I po kilku latach zaniedbania pojawia się problem bo dziecko się szybko myje i nie pamięta o tym co ma zrobić dodatkowo. Buzia, włosy, nogi, ręce, trochę ciała, szybko zęby i siadają przed TV i tak co dziennie. Ale tak to jest jak się nic nie wie.
Poczekamy na odpowiedź założyciela tematu.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Z stulejka całkowita u 27 latka Stulejka 13
J Stulejka u 14 latka Stulejka 4
Z stulejka u 14 latka Stulejka 24
B Stulejka 18 latka. Gdzi zrobić zabieg w Warszawie? Stulejka 15
M Stulejka częściowa (?) u 13 latka. Stulejka 1
Podobne tematy

Do góry