• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka Problem

Zzzzzzzhshjs

New member
Siema ogólnie wczoraj podczas masturbacji zaczeła mi lecieć krew z penisa nie wiem dlaczego dodam ze mam lekką stulejke i chyba za mocno naciągnołem tą skóre krwawienie szybko ustało ale tak jakby inaczej ta skóra się teraz ściąga wiecie może co z tym zrobić
 

Klemens

Member
Powinieneś udać się do urologa, żeby to zobaczył, może naderwało Ci się zbyt krótkie wędzidełko lub masz zbyt ciasny napletek i coś się przerwało, dobrze by było, żeby zobaczył to specjalista, bo w przyszłości mogą pojawić się jakieś przeszkadzające blizny. Dobrze gdybyś poszedł do lekarza z samą stulejką.
 

Zzzzzzzhshjs

New member
Własnie o to chodzi że się wstydze powiedzieć rodzicom a za 3 miesiące mam 18 lat i chce iść na własną ręke wiem że napewno całkowitej nie mam bo zsuwa mi się cały ten żołądź ale pod koniec troche zawsze bolalo i wczoraj te krwawienie mnie zaniepokoiło
 

kaloryfer!

Active member
Nie wiem jakich masz rodziców, ale to nie powinno być powodem do wstydu. Normalna sprawa tylko się powszechnie ujebalo że to temat tabu itd. Z opisu wynika że masz stuleje czesciowa. Idź do urologa.
 

Oreo134

Member
Jak nie masz kobity i sie nie spieszysz to poczekaj te 3 miesiące i idź sam, a rodzicom powiedz poprostu, że idziesz do lekarza, albo do urologa, jak nie chcesz im mówić po co to nie mów.
 

Zzzzzzzhshjs

New member
Wiem tylko zaniepokoilem sie tym krwawieniem i w internecie przeczytalem ze moze byc to uszkodzenie napletka i nie wiem czy to wlasnie mam czy nie rodzicow mam dobrych i znajac ich odrazu by mnie zapisali do lekarza ale no poprostu zbyt sie wstydze i wole to zrobic sam w wieku 18 lat
 

Oreo134

Member
Skoro przy masturbacji to pewnie coś naderwałeś poprostu. Natychmiastowej pomocy to raczej nie wymaga, ale zgłoś się do urologa bo pewnie będzie przeszkadzało przy stosunkach.
 

Zzzzzzzhshjs

New member
Ale jak myślisz moge jeszcze poczekać te niecałe 3 miesiace czy lepiej isc teraz bo nie wiem czy to powazne niby nic mnie nie boli ale dzisiaj jak patrzylem to w jednym miejscu mam lekko bardziej czerwony żoładź a stosunku nie bede raczej uprawial w ciagu tych 3 miesiecy bo nawet dziewczyny obecnie nie szukam ani z nikim nie krece
 

wough

Member
Ja trzy tygodnie temu powiedziałem tacie że mam problem i mam stulejkę poprosiłem żeby nie mówił mamie bo nie chciałem żeby ktoś wiedział oprócz niego. Ja mam za 4 miesiące i stwierdziłem że i tak będe musiał powiedzieć o tym bo zabiegu nie wykonasz darmowego na NFZ tylko prywatnie. Ja jestem już 5 dzień po zabiegu i nawet nie wiesz jaka jest ulga, przede wszystkim psychicznie lepiej i nie masz problemu z kobietami. Ja bym się zastanowił na twoim miejscu a ja rodziców nie mam takich jak ty, a gdybym miał to bym to zrobił w wieku 14 lat. Powodzenia ja bym nie czekał bo prędzej czy później trafi się ta jedna a tego nie będziesz się spodziewał 3 maj się :D
 

Klemens

Member
Prawda jest taka i każdy Wam to powie, że jak mieli jakiś problem to zdecydowanie woleliby przełamać się wcześniej i iść nawet z rodzicami, ale mieć to już za sobą. Im wcześniej tym lepiej.
 

Oreo134

Member
Średnio 3-4 tygodnie, ale pełną trwałość wszystko osiągnie pewnie z 2 miesiące. Na wakacje to na pewno już będzie wszystko dobre i mocne.
 

Oreo134

Member
Miałem plastyke wędzidełka bo miałem bardzo krótkie, otworzyłem temat po zabiegu wędzidełka i tam są zdjęcie pare dni po, dzisiaj jest 5 dni po zabiegu. Goi sie cały czas, już było ładnie zero ran tylko same szwy, ale jeszcze to jest bardzo świeże i przy myciu rano otworzyła mi się mała ranka i troche krwi było niestety. Lekarz mówił że mam jeszcze troche za ciasny napletek i że sie powinno troche poszerzyć, ale jak go nawilżyłem nawet z krótkim wędzidełkiem to schodził i wchodził na żoładź bez pronlemu więc zrobiłem tylko wędzidełko. Zobacze jak będzie to działało jak sie w pełni zagoi.
 

Oreo134

Member
Ty masz stulejke czy za ciasny napletek? Schodzi ci napletek jak nie jest we wzwodzie? Bo napisałeś, że skóra sie inaczej ściąga. Może masz za wąski napletek.
 

Zzzzzzzhshjs

New member
Sam nie wiem no w zwodzie sie sciaga ale tak 3/4 i na koncu boli a w spoczynku tez ale gorzej sam do końca nie wiem czy ja mam czy nie to jest w tym najgorsze ale mam strasznie czuły na dotyk a skora schodzi do konca niego ale dalej juz nie
 

Podobne tematy

Do góry