• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Platsyka napletka stulejka problem ze sciagnieciem napletka w wzwodzie

Witam jestem 6 dni po zabiegu plastyki napletka i jak napletek nie schodził mi w zwodzie wcześniej to teraz dalej nie schodzi ale schodzi o wiele więcej czy to poprostu wina nie zagoionych ran i muszę czekać? czy wzytsko jest okej? Lekarz nic mi nie przepisał nic nie mówił puścił mnie jak wszedlem
 
Witam jestem 6 dni po zabiegu plastyki napletka i jak napletek nie schodził mi w zwodzie wcześniej to teraz dalej nie schodzi ale schodzi o wiele więcej czy to poprostu wina nie zagoionych ran i muszę czekać? czy wzytsko jest okej? Lekarz nic mi nie przepisał nic nie mówił puścił mnie jak wszedlem
Penis Tutaj macie fofki
 

Amek

Active member
Jak nic nie mówił lipa... daj zdjęcie od strony wędzidełka. W sumie to wyglada dobrze, może trzeba czasu
 
Jak nic nie mówił lipa... daj zdjęcie od strony wędzidełka. W sumie to wyglada dobrze, może trzeba czasu
No nic nie przepisał zrobił i poszedl nawet nie zdążyłem podziękować pielęgniarka dała wypis i nie wiem czy dobrze o niego dbam i cxy dobrze to wygląda i czy będzie mi schodził podczas wzwodu a jak nie do końca cxy to duży problem i potrzebna jest poprawka?
 

Amek

Active member
No masz za krótkie wędzidełko, potrzeba jest jeszcze plastyka wędzidełka, nie wiem dlaczego nie zrobił Ci tego też od razu.

Nie jest potrzeba poprawka, tylko drugi zabieg.

Przy tak krótkim wędzidełku, napletek nie będzie schodził do końca
 

Krzysiek543

New member
Ja to zaniedbałem i kupa stresu z tym związana. Ciężko schodzi, posklejany i tak dalej. Rób tak aby było dobrze, nie zaniedbuj. A jak dla mnie wizja poprawki jest przerażająca
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Rozciąganie napletka Stulejka 5
J Plastyka napletka Stulejka 2
J Plastyka napletka Stulejka 2
M Pielęgnacja napletka Stulejka 1
W Czas nasunięcia napletka po wytrysku Inne 2

Podobne tematy

Do góry