• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka problem :( [zdjecie]

wawawa555

New member
Witam, pare dni temu skonczylem 12 lat i zauwazylem, ze podczas kapieli nie moge sciagnac skorki zsiusiaka, Tzn tylko jak mi "stanie" nie moge. Podczas spoczynku moge tylko tak do polowy :<. Rodzicom boje sie powiedziec, bo mnie jeszcze wysmieja czy cos ;/


tutaj zdjecie jak mi "stanie"


a tutaj normalnie
 

Trolo

Well-known member
Ściągaj w spoczynku podczas kąpieli, i staraj się naciągać jak Ci stoi, albo w takim stadium przejściowym czyli pomiędzy spoczynkiem a tym kiedy Ci stoi, czyli w takim pół wzwodzie. Nie rób nic na siłę, możesz używać kremu czy oliwki dla zwiększenia poślizgu i żeby było łatwiej (ściągasz w spoczynku smarujesz kremem/oliwką, zakładasz skórkę i ćwiczysz). W razie pytań pisz. Powodzenia.
 

Pan_Ahmed

New member
Jest spoko, jesteś bardzo młody, a z tego co widzę na zdjęciach, nie masz stulejki całkowitej, co już sprawia, że zabieg może sie okazać zbędny.
Ćwicz napletek w ciepłej wodzie, używaj też jakiegoś mydła (najlepiej jakby to było tzw. "szare mydło" albo mydło antybakteryjne).
Najlepiej rób to stopniowo, a nie z użyciem siły I za każdym razem ściągaj troszkę dalej.
Jak już w spoczynku uda Ci się ściągnąć do końca żołędzia (główki), to następnym razem sprobuj we wzwodzie ćwiczyć.
Pozdr
 
Myślę, że jeśli powiesz rodzicom to na pewno Cię nie wyśmieją, ale najpierw,
wyślij zdjęcia w wzwodzie na którym odciągasz napletek maksymalnie ile możesz,
wyślij też w spoczynku z ściągniętym napletkiem, tak żeby było widać wędzidełko (bo nie wiadomo czy, nie jest za krótkie).
No i tak jak koledzy wyżej pisali, ćwicz rozciąganie w ciepłej kąpieli,
ale jeżeli nie będzie po miesiącu, żadnych efektów to radzę powiedzieć rodzicom, i udać się do lekarza.
 

sławek83

Moderator
LubiePlacki napisał:
ale jeżeli nie będzie po miesiącu, żadnych efektów to radzę powiedzieć rodzicom, i udać się do lekarza.

... i to jest zdanie które powinno też być napisane przez kolegów wcześniej. Może faktycznie obejdzie się bez zabiegu (czego ci życzę) ale próby samodzielnego wyćwiczenia są często ryzykowne dlatego uważaj żeby nie przedobrzyć sobie. Rodzice nie mają prawa ciebie wyśmiać!!!! No chyba że resztki rozumu stracili :( Poćwicz kilka dni i zobacz czy będą jakieś efekty, jak nie, to od razu idź z tym do rodziców i do lekarza. Ja ze stulejką męczyłem się 29 lat!! Nie bądź taki głupi jak ja!!!
 

Podobne tematy

Do góry