• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka problem kultura religia strach lęk

Witam tu wszystkich mam stuleje całkowitą ale chciałbym mojego komandosa obrzezać ale mam pewne obawy i pytania:
1. (nie jestem ani wyznania judaistycznego ani nie jestem antysemitą staram się być człowiekiem tolerancyjnym) Boję się że będą mnie nazywali "żyd" i inne takie rzeczy...
2.Mam małe obawy i boje się tylko bólu ale jestem coraz bardziej zdecydowany na zabieg (jakbym mógł prosić o motywacje jakieś heh ;D)
3.Czy muszę być pełnoletni by mi zrobiono taki zabieg (jeśli nie to ile mogę mieć lat minimalnie na początku roku bd miał 16 lat a zabieg chciałbym mieć w grudniu) ???
4.Ile takie coś sie goi ??
5.Ile trzeba czekać na zabieg z NFZ ???
6.I czy będzie mi wtedy komandos rósł (czytałem że ponoć rośnie)??
7.Jak się powstrzymać od wzwodów (niewiem jak się to piszę więc przepraszam za błędy ale chyba Wiecie drodzy użytkownicy o co mi chodzi) w nocy?
8.Boję się że jak dorosnę i odważe się na stosunek będę nie chciany przez kobiety (jak Wy drodzy użytkownicy koledzy myślicie o tej sprawie Tylko proszę oszczerość)???
9.Jak dbać o takiego kapitana paluszka po operacji (no wiem jest na forum czytałem ale mam trochę zament w głowie proszę o wyrozumiałość)??
10.Kiedy będzie mógł po operacji wyjść komandos z bunkru na misję (hehe ;D) ??
11.Muszę iść do lekarza z rodzicem czy mogę z moją najstarszą siostrą do której mam zaufanie ??
12.Ile mogę mieć odpoczynku od wysiłku i czy będe musiał chodzić do sql ??


Proszę o porady bo nie mam z kim o tym pogadać rodzice jakoś nie kapują albo nie chcą kapować... siostra mnie kocha bardzo i mam do niej zaufanie ale takie tematy dążą do zmiany tematu albo krzyków i pisków bym już lepiej nic nie mówił... Proszę ponownie o porady i przepraszam jeśli zamieściłem temat w złej witr. Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów !!!
 

patryk9312

New member
1. A co będziesz wszystkim go pokazywał? Nie tylko Żydzi są obrzezani, ale również Arabowie, Amerykanie i inne narodowości i nikt z tego powodu nie będzie nazywał Cię żydem :)
2.Poboli, poboli i przestanie a problem rozwiązany na całe życie.
3. Nie musisz, ale żeby mieć zabieg przed skończeniem 18 lat musisz mieć pozwolenie rodziców.
4.Do 30 dni ew 6 tygodni.
5.Zależy od miasta :).
6. Penis rośnie do 21 roku życia :).
7.Dasz sobie radę w dzień a w nocy to nie masz na to wpływu :p
8. No jak dorośniesz to będziesz zadowolony że masz problem z głowy a kobiety będą zadowolone z większej higieny ;P
9. Po tym jak wszystko się zagoi, nie ma jakichś specjalnych zastosowań a po operacji wystarczy dbać o higienę :)
10. Jak wszystko się zagoi, do 6 tygodni.
11.Oczywiście że z rodzicem.
12. Pewnie odpoczynek od wfu to 4 tygodnie a do szkoły może dostaniesz zwolnienie na pierwsze 2-3 dni :)
 

Pan_Ahmed

New member
Odnośnie punktu nr 8:
Preferencje kobiet - nie wiem czy kolega pytający wie, ale większość kobiet lubiących i czynnie uprawiających seks woli obrzezanych, których w Polsce jest bardzo niewielu. Miedzy innymi dlatego niejedna (puszczalska) Polka mówi że "Arab dał jej tyle rozkoszy co żaden Polak".
Obrzezanie to nie jest żaden kompleks - to powód do dumy dla faceta! Ja najchętniej wykrzyczałbym wszystkim dookoła, że jestem obrzezany, tak jestem z tego zadowolony. ;)
Panie autorze tematu - bez obaw, zrób zabieg, po czasie będziesz z tej decyzji bardzo zadowolony, gwarantuję.
 

Radegast

New member
Pan_Ahmed napisał:
Preferencje kobiet - nie wiem czy kolega pytający wie, ale większość kobiet lubiących i czynnie uprawiających seks woli obrzezanych, których w Polsce jest bardzo niewielu. Miedzy innymi dlatego niejedna (puszczalska) Polka mówi że "Arab dał jej tyle rozkoszy co żaden Polak".

Ha ha ha!
Ludzie to powinno być forum merytoryczne i tematyczne. Takie bajki to gdzie indziej. W ten sposób to się tylko można bardziej ośmieszyć, niż pomóc komuś. :twisted:

Ps. Nie wspominę już o obrażaniu kobiet. :|
 

Pan_Ahmed

New member
Radegast napisał:
Takie bajki to gdzie indziej. W ten sposób to się tylko można bardziej ośmieszyć, niż pomóc komuś. :twisted:
Ps. Nie wspominę już o obrażaniu kobiet. :|

Co masz na myśli? Autor tematu miał wątpliwości co do tego, co o obrzezanych sądzą kobiety w Polsce i prosił o szczerość, więc mu to wyjaśniłem na dobitnym, ale jakże rzeczywistym przykładzie wziętym z życia.
I nie zgadzam sie z zarzutem, że obrażam kobiety, przecież wyraźnie napisałem "między innymi", oraz podałem za przykład tylko te Polki, które miały do czynienia z wieloma obrzezanymi obcokrajowcami (oczywiście mowa o seksie). A jak wiemy, jedynymi laskami, które obnoszą się z tym publicznie są kobiety z Europy Centralnej i Wschodniej, w szczególności te uprawiające seksturystykę w krajach arabskich.
Tyle w ramach wyjaśnień dla niekumatych.
 

Radegast

New member
Pan_Ahmed nic nie zrozumiałeś. Jeśli piszesz o tak ogólnych społecznych sprawach to wypadałoby podać źródło takich badań preferencji seksualnych itp. W przeciwnym wypadku to tylko bajki.
 

Radegast

New member
Pan_Ahmed to masz bardzo duże doświadczenie, skoro wypowiadasz się w imieniu części populacji. :twisted:
Mówi się ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat. Dlatego w takiej sytuacji to Ty jako twierdzący podajesz źródło, a nie ktoś inny sobie szuka. Zasada powszechnie obowiązuje i koniec kropka.
Uważam, że temat został wyczerpany.
Pozdr,
:)
 

Pan_Ahmed

New member
Skoro chcesz, aby podawać źródło za każdym razem, gdy porusza się jakiś dyskusyjny temat, to dlaczego nie podałeś żadnego źródła, jak pisałeś tutaj np. o wyglądzie obrzezania stylem "high and loose", a jedynie opierałeś się na tym co sam o tym twierdzisz?
Sam robisz problem, a teraz uznajesz temat za wyczerpany? Haa...
Nie wiem jak można z takiej błahostki robić tak wielki problem, większy niż zrobiono kolesiowi z "Rzeczpospolitej" za "trotyl na wraku". Wyraziłem tutaj tylko swoje zdanie, rzetelnie odpowiadając na pytanie autora tematu.
Tyle w tej sprawie.
 

Podobne tematy

Do góry