Stulejka, pomoc pytania.

Kuba2314

New member
Przeczytałem post przypięty aczkolwiek chciałbym popytać się paru spraw... Mam te 15 lat no i oczywiście stulejke. Nie wiem jak to się nazywa po fachowemu ale na "flaku" skórka schodzi ale podczas wzwodu nie ma opcji. Gdy próbuję to zrobić to jedynie odsłania się nasz kochany gość stulejka. Od jakiegoś czasu myślę o zabiegu. Powiedzieć mam zamiar powiedzieć jutro. No ale jednak chciałbym się popytać jak to jest? Nie ukrywam chodzę do szkoły a po ilu dniach najczęściej znika ból? Opłaca się zrobić obrzezanie całkowite i czy to boli? Nie chcę żeby potem znowu mnie spotkało. Nie ukrywam że czytając wpisy osób po operacji to mnie dosłownie przekręca i boje się w cholere tego co mnie może spotkać dajmy na to w lutym... Członek też duży nie jest podczas flaka więc no szczerze komicznie by wyglądał bez skórki i jak po operacji jest bardzo wrażliwy? Też podczas flaka mam troszkę nadmiar skórki. Z góry dzięki za pomoc wszystkim
 

Shadow1

New member
Przede wszystkim idź do urologa i jesli faktycznie masz Stulejke to ja usuń. Ja za długo czekałem a przysparza ona więcej problemów niż możesz sobie wyobrazić ;)
Wybierz polecane go lekarza w twoim mieście, bo mnie kiedyś zniechecili buce, do których trafialem.
Nie mam pojęcia czy całkowite obrzeża ie jest lepsze czy nie. Daje za to pewnosc, że nic się nie zablizni. Może u ciebie wystarczy sama plastyka napletka.
Z doświadczenia wiem, że zabieg anastomatem jest bezbolesny. Nie czułem nawet dotyku ostrza. A leżałem już kiedyś na stole pod metodę tradycyjna i nie było tak miło. Zabieg przerwano bo miałem za duże odruchy obronne :) ale ja mam nadwrażliwość żołędzie do kompletu.
Wada anastomatu jest cena bo kosztowało 2000zl. Z drugiej strony tradycyjny kosztuje średnio pewnie ok 1200zl. Na NFZ nie próbowałem więc nie znam terminów, ale pewnie miesiąc to minimum. No i pytanie czy można tam mieć jakiekolwiek życzenia.
Aha, i nie obawiaj się znieczulenia. Ja się kiedyś tego bałem bo słyszałem, że to bolesne. Pierwszy może tylko nieprzyjemny, ale reszty praktycznie nie czuc.
 

Trolo

Active member
Boisz się zabiegu zacznij ćwiczyć napletek, zawsze jest szansa. Jak masz nawilżony napletek w spoczynku, to potem we wzwodzie zsunie się? Spróbuj. Może nie calkowite obrzezanie a plastyka.
 

Trolo

Active member
No pewnie, że się da. Trzeba będzie się przyzwyczaić na początku do pewnych odczuć, ale z czasem to minie.
 

Kuba2314

New member
Żołądź jest połączony ze skórką więc generalnie tutaj chyba wchodzi w grę plastyka... Szczerze z wszystkich możliwych rzeczy nie chciałbym obrzezać. Pytanie dosyć głupie bo u każdego inaczej jest ale najgorszy czas ile dni zajmuje? Boje się tego jak skurczybyk no bo probojac dotknąć żołędzia no nie ukrywam jest bardzo delikatny i unikam wszelakiego dotyku. Po zabiegu powinnien się przyzwyczaić i podczas dotykania nie będzie boleć ?
 

Shadow1

New member
Wiesz, ja ze swoją nadwrażliwości bałem się zabiegu, ale też okresu po nim. Wziąłem 2 tyg zwolnienia bo obawiałem się, że nie ruszę się łóżka aby go tylko nie ociera o nic. Ale nic z tych rzeczy! Od pierwszego dnia normalnie funkcjonuje. Opatrunki lekarz pokazał jak zakładać by można było sikac. Po 3 dniach już ich nawet kazał nie zakładać, tylko gaziki. Nadal podchodzę z dystansem i delikatnością, ale jedt o niebo lepiej niż myślałem z tym dotykiem. Nie praktykowalem jeszcze bez tych gazikow, ale myślę że będzie podobnie.
Dodam, że lekarz uznał mnie za nr1 pod względem nadwrażliwości w swojej karierze :)
Dał mi receptę na silne leki pciw bólowe. Wykupiłem i ani jednego nie wziąłem.
 

Trolo

Active member
Jeżeli masz przyrośniety napletek do żołędzia to należałoby go najpierw rozkleić, a potem zająć się stulejką. Ale to lekarz sam zadycyduje jak Cie zobaczy.
 

Kuba2314

New member
A właśnie jak to wygląda z odklejaniem? Bo zapomniałem właśnie to dodać i nie wiem jakby takie coś miało wyglądać bo to też przy sikaniu a nawet podczas masturbacji gdzie jest wytrysk zostaje jej trochę no i jest nieprzyjemny zapach z resztą wiadomo o co chodzi
 
Do góry