• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka - leczenie prywatnie Katowice. Gdzie?

Andrzej1231

New member
Witam.
Pytanie jak w temacie, gdzie w Katowicach polecacie przeprowadzić zabieg usunięcia stulejki prywatnie? Jakie kliniki i których lekarzy specjalistów polecacie? W sieci trudno znaleźć jakieś opinie, a nie chce się oddać w ręce byle komu tylko wolał bym usłyszeć opinie od kogoś kto taki zabieg miał już przeprowadzany.
Najprawdopodobniej zdecyduje się na całkowite obrzezanie, chce się pozbyć tego problemu raz na zawsze i mieć świadomość że nie będzie już nawrotu choroby.
I którą metodę obrzezania polecacie wybrać, jak na razie skłaniam się ku High and Tight ponieważ w sieci jest najbardziej zachwalana. Jednak obawiam się trochę tych blizn. Czy są one bardzo widoczne i czy swoim wyglądem nie będą straszyć?
A może ktoś z was był obrzezany inną techniką i może powiedzieć coś więcej na ten temat?

Z góry dziękuje za odpowiedzi i za poświęcony mi czas :).

Pozdrawiam.
 

szymen199

New member
Ja zabieg miałem przeprowadzony w szpitalu MEDHolding przez lekarza Bartosza Binka. Zabieg wykonany na NFZ i jestem w 100% zadowolony z efektu. Z tego co wiem można w tym szpitalu przeprowadzić zabieg prywatnie. Cały personel szpitala bardzo miły. Zabieg bez żadnych powikłań czy innych przygód.
 
Polecam TRAF-MED (centrum Katowic) i doktor Bożen Zapatkę - świetny lekarz, bardzo profesjonalna, o dużym doświadczeniu i wiedzy, a jednocześnie osoba bardzo życzliwa i opiekuńcza. Mogę ją każdemu polecić - po zabiegu obrzezania przeprowadzonym przez nią nie miałem najmniejszych problemów.
 

bhgmiop

Active member
w Katowicach tutaj chyba nikogo nie polecali,w Gliwicach Rempega tutaj ostatnio dobrze obrzezanie zrobił,ja polecam Drabinę z krakowa(sam u niego ostatnio robiłem),masz kawałek a jest tutaj jednym z bardziej polecanych w pobliżu katowic
 

bhgmiop

Active member
pamiętaj żeby nie patrzeć na odległość od lekarza,nawet jak jest 500 km to lepiej pojechać dalej do kogoś bardzo sprawdzonego i mieć dobrze zrobiony zabieg,bo zabieg obrzezania,usuwania stuleji nie jest czymś łatwym jakby się to mogło wydawać,wiele można tu zepsuć,Drabina robi wysokie,i zostawia ten wewnętrzny napletek,ogólnie poleca wycinać jak najmniej,mi polecał plastykę lub częściowe,ale tutaj mi koledzy poradzili żeby zrobić od razu całkowite bo te częściowe ma więcej szans na to żeby się nie udać,tak samo plastyka,no i metody metodami,ale też zależy jak jest zbudowany twój fiut,nie u każdego wszystko można zrobić,a do tego też zależy jaką masz stuleję
jak chcesz to na priwie moge ci fotki wyslac potem.

Na forum polecają tutaj Drabinę z Krakowa ,Tondla z poznania i chomicz z białegostoku
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry