Stulejka całkowita i leczenie maścią

kempi

New member
witam tak jak w temacie mam stulejka całkowitą dodam jeszcze że mam 16 lat.postanowiłem pozbyć się tego problemu udałem się do lekarza ze skierowaniem od rodzinnego.chirurg(chirurg dziecięcy ponieważ jestem nie pełnoletni dlatego mi powiedziano iż nie ma czegoś takiego jak urolog dla osób nie pełnoletnich) po obejrzeniu mojego członka przepisał maść kazał wrócić po 2 tygodniach.Po dwóch tygodniach(czyli dzisiaj) udałem się raz jeszcze do lekarza i powiedziałem mu że maść nie pomogła,lekarz zadał parę pytań w tym czy nie ma żadnej poprawy powiedziałem że nie widzę żadnej poprawy na to lekarz po obejrzeniu powiedział że widzi niewielką poprawę i kazał dalej smarować maścią i wrócić po kolejnych dwóch tygodniach.
I tu rodzą się moje dwa pytania:
1.Czy jeżeli maść znowu nie zda egzaminu i chirurg stwierdzi że trzeba zoperować stulejkę to czy będę mógł zażyczy sobie żeby zamiast zwykłego nacięcia od razu mnie obrzezał ? ?
2.Czy jeżeli maść pomoże i wszystko będzie dobrze to czy i tak będę mógł prosić lekarza o to aby wykonał zabieg obrzezania ponieważ czuję że nawet jeżeli maść pomoże wolę być obrzezany z tego względu iż od zawsze chciałem być obrzezany ?
Proszę o odpowiedzi osób w temacie chcę mieć pewność 100%
 

sławek83

Moderator
Po pierwsze zmieniłbym lekarza bo maścią to on może sobie głowę smarować.
1. Możesz zasugerować że chcesz obrzezanie ale on będzie wiedział lepiej co jest wskazane w twoim przypadku, no chyba że pójdziesz do takiego jak teraz to nie wiem jak to się skończy.
2. Jeśli masz stulejkę całkowitą to na 99% maść nie pomoże. Na twoim miejscu bym się nie łudził.
Idź do normalnego lekarza i zrób z tym porządek a nie kombinowanie typu a może się uda.
 

kempi

New member
Z tą maścią to też dziwna sprawa bo lekarz twierdził że na pewno źle jej używałem bo ona ma 95% skuteczności.Lekarza nie zmienię hoc nie traktuje mnie poważnie jest nie miły odnosi się do mnie chamsko a po obydwu wizytach czułem się i czuje się niesamowicie zdołowany i sponiewierany.Zaczekam dwa tygodnie i po tych dwóch tygodniach zobaczę jak się sprawa rozwinie dzięki za odpowiedź
 

kristofer87z

New member
Gdyby Ci brakowało 2mm, to może by maść pomogła.
Ale przy stulejce całkowitej? No bez jaj ;-)
Może ma chirurg podpisany kontrakt z firmą farmaceutyczną "wypisz 1000 recept, a pojedziesz za friko na karaiby".

Musisz mieć na względzie, że NFZ refunduje leczenia, a nie Twoje widzimisię, więc jak lekarz uzna, że inna metoda jest lepsza, to da Ci wybór 'albo robisz w/g moich zaleceń, albo martw się sam'.

Zawsze możesz iść prywatnie, wtedy to Ty decydujesz o tym co chcesz, żeby zrobili ;-)
 
Do góry