• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to stulejka całkowita?

Nieznany2004

New member
Witam mam 16 lat i boję się powiedzieć mamie że mam stulejkę a nie chce czekać do 18. I mam pytanie czy jest to całkowita stulejka czy raczej nie. Czy zabieg boli. NFZ czy prywatnie. I po jakim czasie można uprawiać seks lub się masturbować po zabiegu.
 

nope

Well-known member
Schodzi ci naplet i cie nie nie uciska=nie masz stuleji, nie schodzi, uciska = stuleja. Proste jak budowa cepa.
 

kamilops

Active member
Zabieg nie boli, tylko jest stresujący. Prywatnie czy NFZ nie ma znaczenia, większość dobrych urologów operuje tak i tak, jedyna różnica to cena i czas oczekiwania. Masturbacja po miesiącu, seks po półtora. Powiedz mamie o problemie, i do marca (prywatnie) będziesz już mógł spokojnie żyć bez problemu ;)
 
W wieku 16l urolog dziecięcy jeszcze może przepisać maść ze sterydem i są duże szansę że nie trzeba będzie zabiegu, wszystko zależy od stanu faktycznego i blizn, po 18 roku życia urolog dorosłych tylko obrzezanie proponują.
 

MKD

Active member
Zabieg nie boli, tylko jest stresujący. Prywatnie czy NFZ nie ma znaczenia, większość dobrych urologów operuje tak i tak, jedyna różnica to cena i czas oczekiwania. Masturbacja po miesiącu, seks po półtora. Powiedz mamie o problemie, i do marca (prywatnie) będziesz już mógł spokojnie żyć bez problemu ;)

jesli idziemy to „prywatnego gabinetu” gdzie lekarz robi na NFZ to ok ale zapisac sie do byle kogo bo NFZ to proszenie sie o problemy. Lepiej zaplacic bo to grosze za zlikwidowanie problemu i miec zrobione dobrze.

co do seksu i masturbacji to nie m zasady ze miesiac czy poltora. Niektorzy z seksem czekaja 2 miesiace a ja moglem po miesiacu
 

nope

Well-known member
Popieram Pana wyżej. Zabiegi nie są drogie jak sie komuś wydaje. Może rodziców nie stać, rozumiem to ale jak pójdziesz sam do pracy to 2-3 miechy i już masz odłożone. A i pchanie sie do bylekogo to tak samo twierdze. To jest proszenie się o problemy. Jak widze ile tutaj jest nieudanych zabiegów spartaczonych itd to aż szkoda mi tych ludzi. Z czasem jest rożnie. Mi doktor zalecił 6-8 tyg czekania i w moim przypadku się sprawdziło.
 

Nieznany2004

New member
Popieram Pana wyżej. Zabiegi nie są drogie jak sie komuś wydaje. Może rodziców nie stać, rozumiem to ale jak pójdziesz sam do pracy to 2-3 miechy i już masz odłożone. A i pchanie sie do bylekogo to tak samo twierdze. To jest proszenie się o problemy. Jak widze ile tutaj jest nieudanych zabiegów spartaczonych itd to aż szkoda mi tych ludzi. Z czasem jest rożnie. Mi doktor zalecił 6-8 tyg czekania i w moim przypadku się sprawdziło.
szukanie problemu to znaczy że po prostu na odpierdol zaoperuje czy powiązania po opercyjnę mogą wyniknąc
 

Nieznany2004

New member
Po czym mamy stwierdzić czy masz stulejkę całkowitą czy częściową? Wrzuć jakieś zdjęcie Jeżeli chcesz mieć odpowiedź zabieg jest w znieczuleniu a po zabiegu ból jest znikomy
 

junneko

New member
Przy takiej stulejce maści Ci na pewno nie pomogą.
Przełam się, pogadaj z rodzicami i leć na zabieg im szybciej tym lepiej. Prędzej czy później będziesz musiał to zrobić, a jeżeli się wstrzymasz te kilka lat to będziesz sobie pluł w brodę że mogłeś to zrobić w wieku 16 lat i dawno zapomnieć o temacie.

Im młodszy jesteś tym lepiej się będzie wszystko goić i blizna będzie mniej widoczna w przyszłości.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry