Stulejka / Krótkie Więzidełko ? - Jak leczyć - Pomocy

Danny18

New member
Witam, kiedyś pytałem już o to na tym forum, lecz nadal żyje w niepewności. Mam 17 lat i na sam początek chciałbym zaznaczyć, że nie chcę udawać się do lekarza, chciałbym ew. korekcję przeprowadzić samemu. Także do rzeczy... Gdy mój penis jest " w spoczynku " mogę bez problemu zdjąć napletek z żołędzia. Lecz gdy jest w stanie wzwodu są już przy tym trudności. Udaje się to zrobić z lekkim bólem lecz najczęściej napletek zostaje " w rowku zażołędnym " i nie da się go zdjąć, dopiero gdy penis będzie w stanie spoczynku. Inaczej sprawa ma się np. pod prysznicem. Gdy tam penis jest w czasie wzwodu to napletek schodzi z o wiele mniejszymi problemami ( jeśli w ogóle takie są ) niż normalnie. Czy to stulejka / krótkie więzidełko? Proszę o ew. pomoc i podanie sposobów kuracji. ( Czy rozciąganie w ciepłej wodzie jest dobre? ) Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.
 

shogo

New member
Zdjęcia by zobrazowały sytuację. A czy podczas zwodu jak ściągniesz napletek to wędzidełko ciągnie żołądź ku dołowi?
 

samurai

New member
Domowym sposobem to sobie pewnie naderwiesz wędzidełko, przez co w trakcie zabliźniania jeszcze bardziej ci się zmniejszy / zesztywnieje.

Idź na zabieg jak odczuwasz dyskomfort.
 

gregorian32

New member
mam ten sam problem i jak wyzdrowieję ( grypa) to powiem mamie o wszystkim i podskoczę do rodzinnego. Tylko że ja, w przeciwieństwie do Ciebie chcę mieć zabieg - dokładniej obrzezanie, ale nie wiem czy robią obrzezanie w ramach NFZ :)
 
Do góry
TOPlist