• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

anonimowygosc

New member
Witam. Mam pytanie o zabieg usunięcia stulejki.
Mój rocznik to 1994.
Byłem u urologa i w rozpoznaniu głównym mam napisane: N47- nadmiar napletka, stulejka i załupek. Wąski pierścień napletka i krótkie wędzidełko.
W cel wydania skierowania: Proszę o częściowe obrzezanie z plastyką krótkiego wędzidełka w znieczuleniu miejscowym.

Jaki polecacie zabieg i jakim sposobem? Polecacie jakiegoś lekarza? Jestem z Górnego Śląska. Zabieg chciałbym zrobić w okolicy Śląska chyba, że jest ktoś dobry np. w Warszawie to i tam mogę pojechać.

Chciałbym, żeby skóry zostało jak najwięcej ale wiadomo, że bez stulejki i krótkiego wędzidełka.

Póki co całkowitego obrzezania sobie nie wyobrażam.

Będą potrzebne jakieś badania? Słyszałem opinie, że przy znieczuleniu miejscowym nie trzeba lecz na niektórych stronach internetowych gabinetów jest napisane, że morfologię itp. należy zrobić.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
 

michal90

Member
@anonimowygosc, Stulejkę masz nabytą czy od urodzenia? Polecam w Gliwicach - lek. Grzegorz Rempega, robiłem 20 dni temu. Badania podstawowe tj: mofrfologia i parametry krzepnięcia krwi.
 
Tylko całkowite obrzezanie. Gdyby ciachnęli po narodzinach 30 lat później nie miałbyś żadnego problemu, a tak Polska to zagłębie stulejek.
 

DonGrande

New member
Ja wybrałem całkowite i nie żałuję, powiem wiecej mam tak demonizowane tutaj na forum low and tight i odczucia są lepsze niż przed zabiegiem także polecam bo rozwiązujesz problem na całe życie, a nie tak jak przy plastyce czy częściowym - może nawracać problem a kroić sie drugi raz nie dam
 

Podobne tematy

Do góry