Stulejka czy też nie ?

Booom

New member
Hej.
Mam problem jak większość tutaj piszących. Byłem święcie przekonany że mam stulejkę (potwierdziło to też 2 urologów) jednak dziewczyna "namówiła" mnie na spróbowanie z nią sexu bo sądziła że warto chociaż spróbować. No i stało się, robiliśmy to już parę razy (więcej razy bez prezerwatywy - było mi "wygodniej").
Co prawda skóra schodzi ciężko podczas wzwodu (wymaga z 10min gry wstępnej) i wędzidełko jest lekko naciągnięte jednak podczas sexu nie odczuwam żadnego bólu, jedynie z czasu niewielki ucisk (nie wiem czy to od prezerwatywy czy też nie), jest po prostu świetnie, próbowaliśmy już parę pozycji i w każdej było dobrze.
Tutaj też powstaje to pytanie: naprawiać czy też nie ? Dodam że z higieną nie mam problemu bo w spoczynku łatwo mogę odsłonić żołądź.
Lekarze z którymi rozmawiałem traktowali prace na zasadzie "aby skończyć i wrócić do domu" więc nie bardzo miałem do nich zaufania i chciałem udać się do porządnego specjalisty, niestety przeszkodą jest niemała odległość.
 

Pan_Ahmed

New member
Wszystko zależy od tego jak duży dyskomfort czujesz.
Nie wiem ile masz lat, ale jeśli jesteś w miarę młody, to skórę da radę rozciągnąć ćwiczeniami w gorącej kąpieli.
Jeżeli codzienne ćwiczenia nie wykażą żadnej poprawy po miesiącu, a nadal będziesz sie źle z tym czuł, to polecam zrobić zabieg obrzezania.
Aha, tylko trzeba wtedy przemyśleć wszystkie za i przeciw - wiele osób twierdzi, że obrzezanie pozbawia niektórych przyjemnych doznań podczas seksu. Za to spokój od problemów z napletkiem do końca Twoich dni gwarantowany. :D
 

sławek83

Moderator
Booom napisał:
wędzidełko jest lekko naciągnięte
czyli prawdopodobnie jest za krótkie. Przy ostrych szaleństwach z dziewczyną jest możliwość że możesz je zerwać a tego byś raczej nie chciał. Poza tym, o ile napletek można wyćwiczyć, to z wędzidełkiem nic nie zrobisz raczej. Jak masz za krótkie to będzie trzeba je wydłużyć zabiegowo.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Z Wątpliwość stulejka czy też nie Stulejka 4
D czy tu stulejka nabyta? Stulejka 11
K Czy to jest stulejka? Stulejka 2
K Czy to jest stulejka? Stulejka 5
F Czy to jest stulejka Stulejka 4
Podobne tematy

Do góry