Wątpliwość stulejka czy też nie

Zozol

New member
Witam wszystkich otóż mam problem czy mam stulejke czy też nie a wstydze sie zapytać rodziców oto a co dopiero pokazać na wzwodzie ;/ i prosze was o pomoc.Gdy mój penis jest w stanie spoczynku to normalnie moge zdjąć cały napletek bez problemu lecz gdy jest na wzwodzie to moge zdjąc widać cały żołądż ale nie moge zdjąc tak całkowicie do końca od spodu tak jak by powiedzieć ta skórka taka jest naprężona i strasznie żyły widać proszę o pomoc :)
 

Alex

New member
Być może masz za krótkie wędzidełko, które uniemożliwia Ci ściągnięcie napletka poza rowek żołądzia. Może poprawić to zabieg wydłużenia/usunięcia wędzidełka. Nie ma się czego wstydzić tylko powiedzieć rodzicom. Przecież nie musisz pokazywać Twojego penisa w trakcie wzwodu, tylko powiedzieć, że według Ciebie z Twoim przyjacielem nie wszystko jest OK.

W końcu to Ty musisz zadbać o swojego przyjaciela. Idź do rodziców, powiedz w czym problem (na pewno zrozumieją). Kolejnym krokiem zapewne będzie wizyta u lekarza rodzinnego po skierowanie do specjalisty urologa. Chyba, że wybierzecie wizytę prywatną u lekarza.
 

Brak_nicku

New member
W sumie lekarzowi rodzinnemu tez nie musisz pokazywac.
Rodzice napewno więdzą co to stulejka.
Nie martw sie i powiedz.
Napewno bedziesz sie wstydził i minie troche czasu zanim sie odważysz.
 

Zozol

New member
Mhmh a to krótkie wędzidełko to coś poważnego ? znaczy ja moge śćiągnąc poza krawędz ale nie az tak za bardzo a co do zabiegu to boje sie xD przeglądałem dzis forum czytałem oglądałem i tak po zdjęciach to te szwy blee :(
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
T 36 h po zabiegu PYTANIA i WĄTPLIWOŚĆ Po zabiegu obrzezania 5
P Stulejka Stulejka 2
K Stulejka całkowita proszę o rady Stulejka 2
R Stulejka Stulejka 3
A Stulejka dziwna sprawa Stulejka 2
Podobne tematy

Do góry