Stulejka czy problem wędzidełka ?

karolk

New member
Witam wszystkich.
Pozwoliłem sobie założyć nowy temat, z racji tego że potrzebuje porady w związku z moją dolegliwością (tak wiem - od tego są lekarze, ale zanim udam się do takiego chciałbym znać swój problem)
Mam 21 lat i odczuwam dyskomfort podczas stosunku tzn. napletek w wzwodzie powoduje uścisk gdyż gromadzi się za żołędziem tworząc "pierścień". Nie ma problemu z jego odprowadzeniem podczas spoczynku czyli ew. mycie itp.
Foto poglądowe:
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer

Czy problemem jest stulejka, czy zbyt krótkie wędzidełko? Czy ktoś z forumowiczów mógłby polecić dobrego urologa z okolic Katowic, który zweryfikował by moją dolegliwość i skierował by na zabieg ? Słyszałem o klinice jednego dnia Epione gdzie są one refundowane.
Nie chciałbym poddawać się obrzezaniu, chciałbym ew. zabieg wykonać jak najmniej inwazyjnie.

Bardzo dziękuje za wszelkie porady i opinie.
Pozdrawiam.
 

pawel007007

New member
Heh miałem plastykę napletka i wędzidełka i wygląda podobnie do twojego problemu, chyba czeka mnie poprawka, podeślij jeszcze jakieś zdjęcie wędzidełka bo nie widać nic.
 

karolk

New member
@pawel007007
Dzięki za odpowiedź i zainteresowanie. Podsyłam jeszcze 2 zdjęcia, jedno w spoczynku drugie w lekkim wzwodzie.
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer

Powiedz mi czy urolog będzie w stanie ocenić czy mój problem dotyczy tylko wędzidełka lub stulejki oglądając członka w spoczynku (wątpliwe, żeby mi przy nim stanął) ? Czy zabieg, który przeszedłeś jest znośny jeśli chodzi o rekonwalescencje ? Chciałbym to zrobić w okolicach czerwca i nie wiem jak będę funkcjonował w ciepłe dni.
Nie jestem typem panikarza i do lekarza zawsze udaje się z problemami, ale teraz mam trochę obawy bo w końcu ktoś mi ma majstrować w miejscu dla mnie najważniejszym, zaraz po mózgu.
 
Do góry