• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

czy mam problem ze stulejka ?

MarekN

New member
czytam to forum od 2tyg. o obrzezaniu, chciałęm sobie sprawić przyjemnośc i dziewczynom, nie powiem podoba mi się obrzezany penis, całkowita ta metoda, wygląda lepiej
czy mam problem ze stulejka zamieszczam zdjecia
jak jest opadły nie mam problemu ze sciagnieciem napletka w dol, problem zaczyna sie gdy jest na sztywny moge sciagnac sprawia maly lekki bol nie boli ale nie idzie latwo a potem powinien sam za jakis czas wrocic do gory napletek a nie wraca i musze recznie,i tutaj jest z tym ciezko juz

czy obrzezanie to dobry wybor dla mnie ?
a i czy po obrzezaniu traci się na długości penisa ?

i ostatnia fotka co to jest na moim czubku takie troche biale, nie wiem skad to sie wzielo ?

http://img585.imageshack.us/g/img0231l.jpg/







 

NoName90

New member
Według mnie nie masz stulejki.
Jeśli podoba Ci się obrzezany penis to oczywiście możesz poddać się zabiegowi. Jednak jeśli lekarz nie rozpozna u Ciebie żadnego schorzenia typu; stulejka, czy za krótkie wędzidełko, to będziesz musiał iść na zabieg prywatnie.
MarekN napisał:
problem zaczyna sie gdy jest na sztywny moge sciagnac sprawia maly lekki bol nie boli ale nie idzie latwo a potem powinien sam za jakis czas wrocic do gory napletek a nie wraca i musze recznie,i tutaj jest z tym ciezko juz.
Gdy penis jest we wzwodzie to napletek nie powinien wracać na żołądź.

MarekN napisał:
a i czy po obrzezaniu traci się na długości penisa ?
Absolutnie nie :)
 

Podobne tematy

Do góry