• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka czy nie ?!

Alejandro99

New member
Witam , mam 17 lat i mam problem gdyż gdy penis jest w zwodzie to napletek schodzi minimalnie za pierścień żołędzia lecz gdy jest w spoczynku to jest wszystko ok. Byłem u chirurga 2 tg temu i przepisał mi maść kuterid . nie wiem czy pchać się w operacje czy zostawić tak jak jest i tak ma być ?? Pozdrawiam
 

bigi223

New member
podbijam.

Mam 20 lat i ten sam problem, podczas 'spoczynku' napletek schodzi elegancko lecz w czasie wzwodu tylko za żołądź. Dodam tylko, że nie odczuwam żadnego bólu podczas stosunku jedynie zaraz po ześliźnięciu się napletka lekko mnie uciska gdy naginam penisa w dół.
Czy to stulejka?
 

RobertSzczota

New member
Dobre pytanie,szkoda ze brak odpowiedzi,bo ja chyba mam podobnie i tez nie wiem czy takie male niedoskonalosci sie leczy czy zostawia.
http://zapodaj.net/7ad624048bea.jpg.html
Lekarzowi trudno pokazac problem kiedy on jest tylko podczas erekcji przeciez,a jak sie doda ze on nie przeszkadza w sexie to juz wogole...Co myslicie o wsadzeniu sobie tam takiego kolka jakim niektorzy sobie uszy rozciagaja :D
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C Nie wiem czy to stulejka ale cóś prawie Stulejka 4
A Nie wiem czy to stulejka Stulejka 1
S Stulejka leczyć czy nie a może maść Stulejka 0
J Stulejka czy nie Stulejka 0
F Czy to stulejka czy nie? Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry