Stulejka czy nie?

Quest

New member
Pierwszy raz na forum więc wybaczcie za temat :) ale... od kilku lat byłem praktycznie pewien ze mam stulejkę. Napletek w stanie spoczynku schodził czasami z lekkim bólem ale w zwodzie szło to ciężko. Byłem u lekarza rodzinnego on mi dał skierowanie prosto do Poradni Chirurgicznej i tam chirurg przy badaniu ściągnął całkiem napletek (czemu towarzyszył ból) i stwierdził że stulejki nie widzi. Jest lekkie zapalenie w okolicy wędzidełka i kazał tylko ściągać, przemywać i smarować maścią. Nie wiem co o tym myśleć... już zgłupiałem :)
 

bergen

New member
Tego rodzaju magików spotyka się często. Dla nich stulejka = stulejka całkowita. Niestety, ignorantów pełno w każdym zawodzie. Jeśli odprowadzeniu napletka (na dodatek w stanie spoczynku!) towarzyszy ból, to MASZ stulejkę. Znajdź lepszego lekarza (najlepiej urologa, najlepiej rekomendowanego na forum).
 

Quest

New member
No głupi nie jestem :) i mi to nie za bardzo pasuje... widzę co jest kurcze, dziś robiłem to co kazał i nie wiem jak można stwierdzić że nie mam stulejki jak mam zwężenie i to widać bo przy ściąganiu jak uciska żołądź (jak to robiłem to nie wyglądało to za fajnie). Ale no co spodziewać się po lekarzu który na siłę ściąga napletek mimo że go informuję że boli i wyraźnie ciężko schodzi ;] no tak to fajnie...

Jeszcze dopiszę że gdy byłem u niego zapytał (mimo stwierdzonej już diagnozy xD) a to co się działo, to ja mu na to że przy wzwodzie napletek jest na końcu za wąski i nie chce zejść (OK po chwili lekkiego siłowania da się ale to kurcze boli!) a on kazał tak się bawić 2 tygodnie i wtedy do kontroli i nie wcześniej.
 

Quest

New member
Niestety żadnej zmiany nie ma... martwiło mnie to i poszedłem do znajomego chirurga mamy. On stwierdził że to nie ma sensu i mam przyjść zapisać się na zabieg - plastyka napletka. :p tak więc jutro lub pojutrze idę :D
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Nie wiem czy to stulejka Stulejka 1
S Stulejka leczyć czy nie a może maść Stulejka 0
J Stulejka czy nie Stulejka 0
F Czy to stulejka czy nie? Stulejka 2
T Stulejka czy nie? Stulejka 9
Podobne tematy

Do góry