Stulejka częściowa?

mobi

New member
Mam krótkie wędzidełko i mam już zaplanowany zabieg, natomiast jeśli chodzi to napletek to jest zwężony, jest go dużo, ale nie ma problemu z odprowadzeniem go podczas wzwodu jednak nie schodzi samoczynnie – trzeba mu pomóc. Po ściągnięciu za żołędziem zaciska się jakby pierścień - jest dużo skóry, ale nie boli i nie tamuje krwi. Nie wiem czy mam się tym przejmować czy nie. Czy taki stan jest uważany za patologię? Wiem że napletek powinien raczej sam schodzić. Jak to jest u Was? Lekarz powiedział ze z napletkiem nie będziemy nic robić i że później ewentualnie się zobaczy. Czy nie lepiej zrobić wszystko za jednym zamachem?
 

Trolo

Active member
Gdyby sytuacja była poważniejsza, to pewnie byłoby wszystko za jednym razem, ale pierścień możesz wyćwiczyć, a wędzidełko już nie.
 

mobi

New member
Dzięki za odpowiedź. W jaki sposób mogę wyćwiczyć ten pierścień? Czy rozciąganie w ciepłej wodzie powinno wystarczyć czy są może jakieś dobre maści?
 

Trolo

Active member
Poprzez ściąganie skórki w pół/pełnym wzwodzie i zostawianie tak skórki na chwilę kilka-kilkanaście sekund i powtarzanie tego przez jakiś czas 5 -10 min, dobrze jest nawilżyć czymś penisa wcześniej ( krem, oliwka) lepiej będzie ćwiczyć.
 
Do góry